Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Hiç Gücüm Yok..

IntroVert17

Yeni Fapstronot
2021 başlamadan yeni hedefler belirledim kendime birkaç gün önce, ama 2021'in ilk günü, kendimi kötü hissediyorum, yalnız, kimsesiz her şeyden bıkkın, hiçbir şey yapacak gücü kalmayan bir insan olarak uyandım. Sanırım hiçbir şeyi düzeltecek ne gücüm var ne takatim. Berbat geldi berbat gidecek her şey..

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Web Sitesi
neverfapturkiye.com
Yalnız değilsin. Aynı durumdayız fakat ağlamak sorunu çözmüyor. Elimizden geleni yapmalıyız.

Eff

Yoda
Deadlift yap geçer. Şaka bir yana seçimini yap. Aynı yerde durup ağlamak mı? Bir yerden başlayıp yanlış yaptığın şeyleri düzeltmeye başlamak mı?

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
2021 başlamadan yeni hedefler belirledim kendime birkaç gün önce, ama 2021'in ilk günü, kendimi kötü hissediyorum, yalnız, kimsesiz her şeyden bıkkın, hiçbir şey yapacak gücü kalmayan bir insan olarak uyandım. Sanırım hiçbir şeyi düzeltecek ne gücüm var ne takatim. Berbat geldi berbat gidecek her şey..

Başlayabilen birisini görmek çok güzel aynı şeyleri ben de diyordum kendime 2021 e güzel başlayacağım ama sabah kalktım baktım hayatım yine bomb*k, kimsem yok, yalnızım, hiçbir şey de iyi gitmeyecek umarım siz başarırsınız.

Dediklerime kızma ama Sen kafanda böyle kurduğun sürece tüm vaktin öyle geçer bir b*k da yapamazsın. Senenin ilk günün kötü başladı, kötü hissediyorsun diye tüm günlerinin öyle geçeceği anlamına gelmez. Şikayet ederek hiçbir yere varılmıyor. Hedefin farketmez, her yönüyle, en iyi yılın değil ama önceki yılından daha iyi bir yıl yaşamak olsun.

Dostum yanında ailende mi yok yalnızım diyorsun. Ailen ile aran iyi olmasa bile var olmalarına bile şükretmeli insan. Arkadaş ortamını kastediyorsan bunun hakkında fazla düşünme akışına bırak. Çok ama boş yalancı samimi çevren olacağına az ve öz arkadaşların, dostların olsun. Yaşını bilmiyorum ama daha ortaokul yada lisede isen, ömründe varsa daha uzunca bir yolun var.

IntroVert17

Yeni Fapstronot
Yalnız değilsin. Aynı durumdayız fakat ağlamak sorunu çözmüyor. Elimizden geleni yapmalıyız.
Neyi, ne zaman, nasıl yapmalıyım bunu çözemiyorum hiçbir şekilde.
Deadlift yap geçer. Şaka bir yana seçimini yap. Aynı yerde durup ağlamak mı? Bir yerden başlayıp yanlış yaptığın şeyleri düzeltmeye başlamak mı?
Tabii ki durup ağlamak değil düzelmesi gereken bir şeylerin olduğunu biliyorum ama neyi nasıl düzelteceğimi bilmiyorum. Bir şeyden çabucak sıkılıyorum.
Dediklerime kızma ama Sen kafanda böyle kurduğun sürece tüm vaktin öyle geçer bir b*k da yapamazsın. Senenin ilk günün kötü başladı, kötü hissediyorsun diye tüm günlerinin öyle geçeceği anlamına gelmez. Şikayet ederek hiçbir yere varılmıyor. Hedefin farketmez, her yönüyle, en iyi yılın değil ama önceki yılından daha iyi bir yıl yaşamak olsun.

Dostum yanında ailende mi yok yalnızım diyorsun. Ailen ile aran iyi olmasa bile var olmalarına bile şükretmeli insan. Arkadaş ortamını kastediyorsan bunun hakkında fazla düşünme akışına bırak. Çok ama boş yalancı samimi çevren olacağına az ve öz arkadaşların, dostların olsun. Yaşını bilmiyorum ama daha ortaokul yada lisede isen, ömründe varsa daha uzunca bir yolun var.
Ailem var ama aram pekte iyi değil yani sürekli bir şeylere karışıyorlar rahat değilim, arkadaş ortamı da var gibi ama hepsi morali bozulduğu zaman geliyor, yaş 22 üniversite bitiyor 4 senemi çöpe attım zaten, çöpe atacak vaktim olmaması gereken hala çöpe atmaya devam ediyorum ne yazık ki

Knorrr

Yeni Üye
Kendine deger katacak biseyler yapmaya basla. Spor olur haftada 1 kitap bitirmek olur egitiminle alakali kendini gelistirmek olur sana para kazandirabilecek bi alana yogunlasip arastirma yapmak olur. Keyif alman suan icin zor ama emin ol 2 hafta kendini pmodan uzak tutup bi alanda emek verince bugun hissettiklerin zamanla kaybolacak ve sadece emek verdigin konunun uzerine dusunmeye baslayacaksin. Basarili insanlarin kafa yapilari bu zaten. İlgi duydugu alana girdikten sonra gozu baska bisey gormedigi icin bizim yasadigimiz ruhsal sancilari cekmiyorlar. Ben suan senin hissettiklerini fazlasiyla yasamis bi kardesin olarak soyluyorum kendine deger katan bi alanda emek vermeye baslayinca hersey duzene girecek. Olaya gun gun bak ve bugun basla

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6