Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

İlişkimde sıkıntılar

Domestic Fox

Yeni Üye
Merhaba beyler. 2 yıllık bir ilişkim var. İlk bir yıl neredeyse harika inanılmaz mutluyuz böyle aynı şehirler aynı üniversiteler falan kazanmışız. Sonrasında ara ara gelen kavgalarımız başladı kız arkadaşım acayip saçma şeylere sinirlenip kavga ediyordu benimle. Ben de ilk başlarda sabırlı bir şekilde alttan alırdım çoğu zaman yani kavgalarımız uzamazdı geri hemen barışırdık. Ama bu kavgalar şu son 3-4 aydır acayip sıklaştı her gün kavga eder olduk. E her kavga ettiğimizde alttan alan ben artık dayanamaz oluyorum ben de kavgayı devam ettiriyorum artık sabrım kalmadı sanki kavga konuları o kadar saçma ki inanamazsınız, her kavgamızda saatlerce kendimi açıklıyor oluyorum ve bana hiçbir şekilde inanmıyor. Kendisi benim yerime düşünüp benim açıklamalarıma inanmıyor bu beni ciddi anlamda çok yoruyor başıma ağrılar falan giriyor önceden kavga ettiğimizde hemen biten kavgalarımız şu an en az 1 gün sürüyor küslük durumu falan ancak barıştığımız zaman ben de kavgayı uzattım diye çok pişman oluyorum onun üzüldüğünü falan görüyorum. Bu kavgalar sürekli olarak devam ediyor. Diğer anlatacağım şeyse 2 tane kız arkadaşı var onlarla görüştüğünde çok daha mutlu enerjik daha konuşkan gülen bir insan oluyor onların yanında ya da onların yanına giderken veya ben hariç herhangi bir yere giderken saçlarını düzleştiriyor makyajını yapıyor ve daha sık tazeliyor giyimine daha çok dikkat ediyor mesela benim yanıma gelirken üşeniyor saçlarını topluyor saçlarını toplayınca da güzel buluyorum ama benim takıldığım konu başkalarının yanında çok daha özenli gidip ben sıradanlaşmışım gibi hissettiriyor. YouTube’da bir kanalda ilişki hakkında bir videoda bu olaya da değiniyordu dışlayıcı çekicilik deniyormuş bu olaya. Bu olaylar tabi ilk zamanlarda yoktu dediğim gibi kavgalarımızdan sonra başladı. Sizin düşünceleriniz neler yazsanıza merak ediyorum.

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Web Sitesi
neverfapturkiye.com
Selamlar dostum!
Öncelikle hatun sana ilgisini kaybetmiş. Başka seçenekleri var diye düşünüyorum. Belki de aldatıyordur kim bilir? Sana onu geri alman için tavsiye verebilirim. Fakat şu ezik,muhtaç rolünden kurtulman gerek. Sen kendini geliştiren bir insansın. Hiçbir insan senden daha önemli,değerli değil. Giden gider kalan kalır. Kendini ona açıklamayı bırak! Haklıysan sus ve mesaj yazma veya konuşma! ANLAYANA ANLATACAK DİLDEN KONUŞ!
Tavsiyelerim :

1. İlgini azalt.(sana yiaa bana eskisi gibi davranmıyorsun derse de ki : ''Şeytan bile önceden bir melekti''
2. Redpill felsefesini benimse ve hayata geçir.
3. Yeni kızlarla takılmaya başla.
4. Hiçbir insanın seni üzmesine izin verme.

Loner

Yalnız Adam
Selamlar dostum!
Öncelikle hatun sana ilgisini kaybetmiş. Başka seçenekleri var diye düşünüyorum. Belki de aldatıyordur kim bilir? Sana onu geri alman için tavsiye verebilirim. Fakat şu ezik,muhtaç rolünden kurtulman gerek. Sen kendini geliştiren bir insansın. Hiçbir insan senden daha önemli,değerli değil. Giden gider kalan kalır. Kendini ona açıklamayı bırak! Haklıysan sus ve mesaj yazma veya konuşma! ANLAYANA ANLATACAK DİLDEN KONUŞ!
Tavsiyelerim :

1. İlgini azalt.(sana yiaa bana eskisi gibi davranmıyorsun derse de ki : ''Şeytan bile önceden bir melekti''

"Şeytan bile önceden bir melekti." Tuttum bu lafı.

Targetlock

Deneyimli Üye
Kanka tavsiyelerim şunlar :
Sorun çıktığında al karşına dimdik bak gözlerine ve sorunu gerçekten dinle. Konuşma sıranı bekler gibi değil. Gerçekten dinle. Pekçok saçma şey de söyleyebilir ama işe yarar bir şey de bulursun. Sürekli deneniyorsun bu sorunlarla. Sağlamca dinle. İlgi eksikliği hissetmiş olabilir. Sevginin azaldığını düşünüyor olabilir. Konuşsun döksün içini. Sen de dinle. Öyle kızgın bir suratla bekler gibi değil de çözüm sunar gibi dinle.

İlişkin varsa bu sorumluluktur.
Nasıl sorumluluk?

Bak ilişkisi olmayan onca erkeğe. Bir kısmı kadın bulamamaktan ve cazibe merkezi olamamaktan diğer kısmı ise ilişkiyi yürütecek sorumluluğu taşımak istememesinden dolayı yalnız.

Konunun sorun dinleme ve sorumluluk alma kısmını bitirdiğinde bir nebze düzene girecektir.
Ayrıca sen de kalk spor falan yap arkadaşlarına giderken saçını başını yap. Düzgünce giyin. Tamam bir ilişkin var ama sadece ilişkin yok. Alışmışlığın getirdiği suistimale kurban gitme. Kurban da etme. Kendine özen göster. Hayrola derse gül geç.

Ha bir de eklemeyi unuttum. Sorun çıktığında dinle dedim. Ama bu demek değildir ki sadece dinleyeceksin hiç kendi rahatsız olduğun şeylerden bahsetmeyeceksin. Çöz önce sorunu. Sonra kendini de dile getir. Birbirinizi hizaya sokun yani. Sorumluluk ister. Kendinden yana sorumluluklarını eksiksiz yerine getirirsen sorun karşıdan kaynaklanır. Onu da gösterirsin zaten.

Domestic Fox

Yeni Üye
Selamlar dostum!
Tavsiyelerim :

Dediklerini dikkate alacağım yazdıkların için sağol. Haklıysan sus dediğin yere cidden katılıyorum doğru şeyin de bu olduğunu düşünüyorum zaten önceden de bunu yapardım ama artık sürekli olarak beni suçlayan bir insan oldu yani dediğim gibi benim de sabrım kalmadı şu son kavgalarımızda ne kadar az konuşup kendimi açıklasam o kadar iyi dememe rağmen artık sinirlenip daha da çok konuşur oldum ama bir daha böyle olay olduğunda dediğin gibi yapacağım sanırım hiç konuşmayacağım çünkü kendini açıklamaya çalıştığım an orada bitiyorum ve sürekli açıklamaya çalıştığımı farkediyorum.

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Web Sitesi
neverfapturkiye.com
Dediklerini dikkate alacağım yazdıkların için sağol. Haklıysan sus dediğin yere cidden katılıyorum doğru şeyin de bu olduğunu düşünüyorum zaten önceden de bunu yapardım ama artık sürekli olarak beni suçlayan bir insan oldu yani dediğim gibi benim de sabrım kalmadı şu son kavgalarımızda ne kadar az konuşup kendimi açıklasam o kadar iyi dememe rağmen artık sinirlenip daha da çok konuşur oldum ama bir daha böyle olay olduğunda dediğin gibi yapacağım sanırım hiç konuşmayacağım çünkü kendini açıklamaya çalıştığım an orada bitiyorum ve sürekli açıklamaya çalıştığımı farkediyorum.
Kadına muhtaç izlenimi vermişsin. O da ne kadar kavga edersen et senin ona döneceğini düşünüyor o yüzden uzatıyor. Kimsenin vazgeçilmez olmadığını göster. Başka kadın seçeneklerin olsun.

Domestic Fox

Yeni Üye
Kanka tavsiyelerim şunlar :
Sorun çıktığında al karşına dimdik bak gözlerine ve sorunu gerçekten dinle. Konuşma sıranı bekler gibi değil. Gerçekten dinle. Pekçok saçma şey de söyleyebilir ama işe yarar bir şey de bulursun. Sürekli deneniyorsun bu sorunlarla. Sağlamca dinle. İlgi eksikliği hissetmiş olabilir. Sevginin azaldığını düşünüyor olabilir. Konuşsun döksün içini. Sen de dinle. Öyle kızgın bir suratla bekler gibi değil de çözüm sunar gibi dinle.

İlişkin varsa bu sorumluluktur.
Nasıl sorumluluk?

Bak ilişkisi olmayan onca erkeğe. Bir kısmı kadın bulamamaktan ve cazibe merkezi olamamaktan diğer kısmı ise ilişkiyi yürütecek sorumluluğu taşımak istememesinden dolayı yalnız.

Konunun sorun dinleme ve sorumluluk alma kısmını bitirdiğinde bir nebze düzene girecektir.
Ayrıca sen de kalk spor falan yap arkadaşlarına giderken saçını başını yap. Düzgünce giyin. Tamam bir ilişkin var ama sadece ilişkin yok. Alışmışlığın getirdiği suistimale kurban gitme. Kurban da etme. Kendine özen göster. Hayrola derse gül geç.

Ha bir de eklemeyi unuttum. Sorun çıktığında dinle dedim. Ama bu demek değildir ki sadece dinleyeceksin hiç kendi rahatsız olduğun şeylerden bahsetmeyeceksin. Çöz önce sorunu. Sonra kendini de dile getir. Birbirinizi hizaya sokun yani. Sorumluluk ister. Kendinden yana sorumluluklarını eksiksiz yerine getirirsen sorun karşıdan kaynaklanır. Onu da gösterirsin zaten.
Yazdığın için sağol kankam. Dinleyince gerçekten saçmada gelse onun duygularını anlayabiliyorsun zaten bunu dediğim gibi önceden de yapıyordum ama artık benim sürekli iyimser yaklaşmam onu dinlemem alttan almamdan mı kaynaklanıyor bilmiyorum sadece beni suçlar oluyor kavgalarımızda hiç düşünmediğim şeyleri sen böyle düşünüp hareket ettin falan diyor artık bu suçlamalardan dolayı dayanamaz oldum sanırım dayanamayınca ben de sürekli kendimi açıklama peşinde sürekli konuşan biri oldum artık neden kavga ettiğimize değil de sadece kendimi kanıtlama, açıklama çabası içinde oluyorum bi anda. Yine de haklısın ve deneyeceğim.

Domestic Fox

Yeni Üye
Kadına muhtaç izlenimi vermişsin. O da ne kadar kavga edersen et senin ona döneceğini düşünüyor o yüzden uzatıyor. Kimsenin vazgeçilmez olmadığını göster. Başka kadın seçeneklerin olsun.
Haklısın sanırım o izlenimi verdim. Kimsenin vazgeçilmez olduğunu göstermek cidden doğru ama başka kadın seçeneklerim olduğunda aldatmış olmuyor muyum? Sonuçta 2 yıllık bir şey var

Gelişimsabırister

Uranüs Yolcusu
Siz biraz evli çift gibi olmuşsunuz ilişkinin tadı kaçmış artık elde edince. Sorunlara odaklanmaya başlamışsınız. İncir çekirdegini doldurmayan sorunlar. Bunu dile getirmelisin alttan alarak çözülemez. Öncelikle kız arkadaşın sana bağırarak tepkisini ortaya koyuyorsa ona şöyle diyeceksin seni anlıyorum ama şuan çok sinirlisin sakin olduğun bir zaman konuşalım sorunları. Kendine asla bağırtma. Benimle böyle konuşamazsın de sen de bağırma asla. Öfkeliyken sorunlar konuşulmaz sadece öfkeyi yansıtır. Ona tarih ve zaman ver sakinleşince konuşalım de. Karşılıklı dinleyin birbirinizi. Eğer ikna olmuyorsa senin daha fazla yapacağın bir şey yok. İnanmıyor ve güvenmiyorsa neden öyle davranıyor sebeplerini söylemeli. Senden yana sıkıntı yoksa onda gereksiz şüphecilik vardır.

Eğer seviyorsanız ve devam etmek istiyorsanız çözüm odaklı olursunuz.
Son olarak ilişkilerle alakalı güzel videolar var tülay kök, tuna tüner inceleyebilirsin.
Herkes redpill felsefesini önermiş ama ben buna karşıyım. Kıza karşı umursamaz olacağın zaman değil öyle yaparsan kaybedersin. Önce sorunu anlayıp çözmeye çalışın. Başka kızlara yönelirsen hepten kaybedersin onu. Zaten sana pek güvenmiyor gibi geldi bana.

Son düzenleme:

Erdem388

Yeni Fapstronot
Benimde şu anlattıklarının tıpa tıp aynısını yaşadım 2 yıllıktı da bizimki. Canıma tak etti ayrıldım. Ayrıldığımın ilk haftası son 2 aydır beni aldattığı çocukla sevgili olduğunu öğrendim. İki kişiyi idare ediyormuş karaktersiz. Her neyse öyle bir yorulmuşum ki ayrılık 1 sene oldu hala yorgunluğum gitmedi bu konuda hiç kimseyi istemiyorum uzun bir süre. Aklına kurt sokmak istemem ama biraz şüphelen ve çaktırmadan takip et yada araştır. Ben kendi ilişkimde şunu anladım beni yıldırtıp kendisinden ayrılmamı sağladı ve yeni bulduğu kişi ile devam etmek istedi. Hayırlısı olsun senin için her şey dostum.

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Web Sitesi
neverfapturkiye.com
Siz biraz evli çift gibi olmuşsunuz ilişkinin tadı kaçmış artık elde edince. Sorunlara odaklanmaya başlamışsınız. İncir çekirdegini doldurmayan sorunlar. Bunu dile getirmelisin alttan alarak çözülemez. Öncelikle kız arkadaşın sana bağırarak tepkisini ortaya koyuyorsa ona şöyle diyeceksin seni anlıyorum ama şuan çok sinirlisin sakin olduğun bir zaman konuşalım sorunları. Kendine asla bağırtma. Benimle böyle konuşamazsın de sen de bağırma asla. Öfkeliyken sorunlar konuşulmaz sadece öfkeyi yansıtır. Ona tarih ve zaman ver sakinleşince konuşalım de. Karşılıklı dinleyin birbirinizi. Eğer ikna olmuyorsa senin daha fazla yapacağın bir şey yok. İnanmıyor ve güvenmiyorsa neden öyle davranıyor sebeplerini söylemeli. Senden yana sıkıntı yoksa onda gereksiz şüphecilik vardır.

Son olarak ilişkilerle alakalı güzel videolar var tülay kök, tuna tüner inceleyebilirsin.
Herkes redpill felsefesini önermiş ama ben buna karşıyım. Kıza karşı umursamaz olacağın zaman değil öyle yaparsan kaybedersin. Önce sorunu anlayıp çözmeye çalışın. Başka kızlara yönelirsen hepten kaybedersin onu. Zaten sana pek güvenmiyor gibi geldi bana.
Redpill felsefesi kadını umarsamamayı öğütlemez. Kendini bir üst seviyeye çıkarmanı öğütler. Sırtındaki boş ağırlıkları atmanı söyler. Kadın ilgisini kaybetmiş ve arkadaş tek taraflı ilgi gösteriyor. Redpill gelişim demektir.

Gelişimsabırister

Uranüs Yolcusu
Redpill felsefesi kadını umarsamamayı öğütlemez. Kendini bir üst seviyeye çıkarmanı öğütler. Sırtındaki boş ağırlıkları atmanı söyler. Kadın ilgisini kaybetmiş ve arkadaş tek taraflı ilgi gösteriyor. Redpill gelişim demektir.
Açıkçası tam olarak bilmiyorum. Daha önce okumaya çalıştım sinirlerim bozuldu kapattım. Gelişim demek mi bilmiyorum bana kız tavlama yatağa atma numaraları gibi geldi.

Domestic Fox

Yeni Üye

Haklısın sakinleşmesini beklemeliyim hem böylece ben de daha çok kendimi açıklama gereği duymam çünkü gereğinden fazla açıklıyordum sakinleşince konuşmak mantıklı bazen deniyorum ama saçma sapan suçlamaları yapınca dayanamayıp cevap veriyordum sanırım biraz dişimi sıkarsam hem ona o sırada yazmam ve her zamanki gibi geri dönecek barışacağız zaten kafasında olmaz hem de kendimi daha çok açıklama gereği duymam. Önerilerini dikkate alacağım ve videolara bir göz atayım sağol :d

Domestic Fox

Yeni Üye
Benimde şu anlattıklarının tıpa tıp aynısını yaşadım 2 yıllıktı da bizimki. Canıma tak etti ayrıldım. Ayrıldığımın ilk haftası son 2 aydır beni aldattığı çocukla sevgili olduğunu öğrendim. İki kişiyi idare ediyormuş karaktersiz. Her neyse öyle bir yorulmuşum ki ayrılık 1 sene oldu hala yorgunluğum gitmedi bu konuda hiç kimseyi istemiyorum uzun bir süre. Aklına kurt sokmak istemem ama biraz şüphelen ve çaktırmadan takip et yada araştır. Ben kendi ilişkimde şunu anladım beni yıldırtıp kendisinden ayrılmamı sağladı ve yeni bulduğu kişi ile devam etmek istedi. Hayırlısı olsun senin için her şey dostum.
Biz tanışma aşamasında da birbirimizi tanırken en iğrendiğimiz şeylerin aldatmak olduğunu anlamıştık ve ikimiz de hiç sevmeyiz. Öyle bir şey olacağını düşünmüyorum çünkü hiç öyle bir izlenim bırakmıyor. Ben de yavaş yavaş yorulduğumu hissediyorum umarım devam etmez yorgunluğum. Yazdığın için sağol

Domestic Fox

Yeni Üye
Redpill yazınca çok fazla kaynak çıkıyor hangisinden okumamı önerirsin. Önerebileceğin bir kaynak var mıdır?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6