Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kaplumbağa

mavi

Hakikat yolcusu
Bu yola defalarca çıktım ve defalarca düştüm. Yaptığım hata her seferinde aynıydı, bu işe özen göstermemek. Nasıl ki işine, hobilerine zaman ayırıyorsan, bağımlılıklarından kurtulmak ve hayatını istediğin şekli vermek için de zaman ayırmalısın. En uzun sürecimde her gün bu siteye giriyor ve günlük yazıyordum. Bunları ne zaman aksattıysam sürecim sarbaşa oldu. Peki bu bağımlılık için bir gün içinde neler yapmalıyım ? Buna cevabım, her gün en az bir makale oku , pozitif ve negatif etkilerin tekrarı et ve forumda da en az bir gönderiye de cevap yaz ve akşamları da günlük yaz. Bu da günde 40 dakikamı alır. Her gün 40 dakika ayırmak uzun zamanda hayatımı değiştirecek. Bunları 90 gün boyunca yapacağım. Doksan gün sonra başka bir program yapacağım. Sizlerden tek isteğim bana destek olmanız. Bu arada panik atak hastasıyım antidepresan kullanıyorum ( cipralex 10 mg) ama hafif bir antidepresan. Onu da zamanla azaltarak bırakacağım ama şu anlık acelesi yok. Fap haricinde, fazla beslenmek, fazla müzik dinlemek, fazlaca gereksiz konular için İnternet'te sörf yapmak ve fazla hayallere dalmak gibi düzeltmem gereken bağımlılıklarım var. Bir kaplumbağa olmaya çalışacağım. Yavaşca ama yoldan çıkmadan, durmadan ilerleyeceğim.

mavi

Hakikat yolcusu
1. Gün

Bugün hafifte olsa şeytan bir iki kere yokladı ama artık ilgilenmiyorum onunla. O da çok durmadı zaten , hemen çekip gitti yanımdan ama yarın yeniden uğrabilirmiş . İşim gücüm var benim. Üzgünüm ama bundan sonra gelirse onunla ilgilenemiyeceğim . ?

mavi

Hakikat yolcusu
2.Gün
Öğlenleyin soğuk bir duş aldım harika geldi. Günümü verimli geçiremiyorum. Hayal kurmak beni Sarhoş ediyor. Neredeyse faptan daha çok hayatımı etkiliyor. Bu konu hakkında da bir şeyler yapacağım.İnşallah ileride daha iyi günler yaşayacağım. Bir kızla mesajlaştım, bu sayede kendimi biraz daha özgüvenli hissettim ama artık kızlara ulaşmak için uğraşmayacağım. Ben sürecimle ilgileneceğim ve yoluma bakacağım. Önüme fırsat çıkarsa düşünürüm ama bir fırsat yaratmak için çabalamam. Sadece zihnimi eğitmekle, kendimi yetiştirmekle meşgul olacağım.

mavi

Hakikat yolcusu
3.Gün
Bugün soğuk bir duş almadım. Havalar ısındı sayılır artık her gün soğuk duş alabilirim. Yarın başlamayı düşünüyorum.
Beni zorlayan zihnimin kurduğu cinsel hayaller oluyor. Bu hayallerden kurtulmak için meditasyon yapmaya başlayacağım.
Bu bağımlılığa gençliğimi verdim, artık hayatımı onun elinden alacağım.

mavi

Hakikat yolcusu
4.Gün
Bu aralar çok yorgunum. Midemde bir sorun var. Yemek yedikten sonra yanıyor. Uyku kalitem düştü. Buna bir çözüm bulmalıyım. Yediklerime dikkat etmem lazım.
Süreçte bir zorlanma yok.

mavi

Hakikat yolcusu
6.Gün
Bugün şantiyedeydim, yorucuydu.eve geldim soğuk bir duş aldım. Yemek yedim. Şimdide uyuyacağım. Her şey yolunda gibi ama bir sorun var. Çok fazla yiyorum. Bunu için biraz düşüneceğim ve bir karar alacağım.

mavi

Hakikat yolcusu
7.Gün
Şantiyede güneşin altında çalışıyorum. Boynum, kollarım, yüzüm yandı. Birde gözümü kaynak aldı. Off acıdan zor uyudum.

Kasva

Yeni Fapstronot
7.Gün
Şantiyede güneşin altında çalışıyorum. Boynum, kollarım, yüzüm yandı. Birde gözümü kaynak aldı. Off acıdan zor uyudum.
Geçmiş olsun kardeşim belki sabah evden çıkmadan bir güneş kremi felan kullanırsan bu kadar etkilenmezsin

mavi

Hakikat yolcusu
Yeni sürece başladım ve 5. Gündeyim bu sefer nedense daha kolay geçiyor. Az da olsa etkilerini hissetmeye başladım . Şimdi mast. yapsam bu enerjiyi ve bu güzel duyguları kaybedeceğimin farkındayım sadece bu değil orgazm olunca yaşanan psikolojik çöküş ve hissedilen yorgunluğu da çok iyi biliyorum. Bu sefer o sefer olacak.
Herkese kriz anlarında başarılar diliyorum.

mavi

Hakikat yolcusu
4. Gündeyim

Daha önce yazdıklarıma bir göz attım. Her seferinde bu kez farklı olacak diyorum ama hiç bir şey farklı olmuyor. Çünkü hemen kurtulmak istiyorum bu yüzden kendimi çok zorluyorum. Artık başlıktaki gibi bir kaplumbağa gibi olacağım ve bunun takibini çok sıkı bir şekilde yapacağım.

Yürümeye devam et, yol insanı terbiye eder.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6