Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kaplumbağa

mavi

Hakikat yolcusu
Keşke evli olsaydım, nedir bu çile az kaldı bozacaktım. Şuan öyle bir haldeyim ki bütün kadınlar çok hoş geliyor gözüme. Bu atak çook güçlü dostum. Tableti telefonu bırakıp dışarı çıkacağım. Ey zihin , sen beni değil seni ben kontrol ediyorum anla bunu ve etrafta çiftleşebilecegim bir dişi yok zorlama beni.

Bakenga

Emekli Üretken Üye
Güncelleme bekliyoruz dostum.

mavi

Hakikat yolcusu
Bu bana çok önemli bir şey hatırlattı. O da zihin ve davranış ilişkisi. Bunalımlı bir dönemden geçerken zihnimde ki tetikliyicilere yenildim. O an da onlar çok hoştular şimdi ise iğrençler. İlk başta pişman değildim çünkü ne yaptığımın ya da neyi bozduğumun, yıktığımın tam farkında değildim. Şimdi fark ettim ki iki aydır yapımına uğraştığım binayı bir gecede yıktım. Ve sonra ben ne yaptım dedim. Neden yaptım dedim. Buna cevabım zihnime olan uzaklığım, kendime uzaklığım. Kendimi sahiplenmemişim. Veya kendimden uzak kalmışım.
Ben yenilsem bile bu yolda olacağım, bu yolda öleceğim. Yoldan çıkmayacağım.
Yürümeye devam et, yol insanı terbiye eder.

mavi

Hakikat yolcusu
Hayat nasıl da geçiyor ama, vay be. Ben büyüdüğümü kafamı avizeye vurmamla anladım. Çocukken zıplayarak yetişemediğim avizeye, kafamın çarpması ve ardın beynimde şimşeklerin çakması. Geçsin diye beklediğim çocukluğu arıyorum hemde kandille. Ah be mavi, mahfettik hayatımızı keşke sorun sadece p. olsa keşke. Bizimkisi anlamsız bir hayat. Okulu bitirince mi adam olucaksın, ölme eşeğim ölme. Okulu bırak o zaman ama o da olmuyor. Keşke çocukken ölseydim diyorum o masum duygularla gitseydim. Evet ben zayıf biriyim napim, bıktım aslan taklidi yapmaktan ben yavru bir kediyim. Ah küçük mavi keşke karşıma gelsen de sarılıp ağlasam sana yani kendime. Seni çok üzdüm özür dilerim senden.

mavi

Hakikat yolcusu
10. Gün bozdum.
İğrenç şeyler izliyorum. İşi bitirdikten sonra ben nasıl bunları izledim deyip kendimden iğreniyorum. Beynim çok küçüldü bunu rahatlıkla hissediyorum. Kısa bir yazıya bile dikkatimi veremiyorum. Offf iyice bunaldım hayattan.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6