Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kim(dim, im, olacağım)

captanhero

Mars Yolcusu
Öncelikle yeni forum hayırlı olsun. Güzel bir tasarım farklı alengirli şeyler var, tebrik ederim.
Bu benim eski gunluklerden birinin adiydi belki hatırlayan olur.
Biz insanlar veya genelleme yapmiyim en azından ben bir yere karşı hesap verince daha disiplinli oluyorum. Bu ders konusunda rehber hocasına hesap vermek gibi. Gelip her gün buraya hesap vericem. Eğer özel bir şey denemiştim ve yararlı olmuşsa onu paylasicam ve büyük ihtimalle çok acılı ve sancılı geçicek ilk 2 hafta inşallah tamamlayabilirim. Haydi rastgele

captanhero

Mars Yolcusu
1
Bugün istek geldi açıkçası can sıkıntısı ve evde ders calistigim için ama sinif belirleme sınavına çalışmaktan çokta kafamı karistiramadi.

Bir ara yatıyordum hiç bir sey yapmadan bari spora gidiyim dedim, bitişi gerçekleştirdim geldim beynim şuan endorfin içinde yüzüyor. Mastın verdiği dopaminden daha güzel bir tat hem ekşisi de yok.

Uyuyana kadar ders calisirim, arkadaşlarla muhabbet ederim büyük ihtimal.

Yarın güçlü bir şekilde görüşmek üzere, sağlıcakla kalın.
✔️

Eff

Yoda
Daha saat 6 günü bitirmişsin.

captanhero

Mars Yolcusu
Çap şuan krizdesin. Çok fazla şekilde pmo yapmak istiyor beynin ve kıvranıyorsun.
Bunun ödülünü yükselen anka gibi alıcaksın, bunu yapmaya gücün yeter senin, sadece karşı koyucaksin.​

AkıncıTürk

Ay Yolcusu
Çap şuan krizdesin. Çok fazla şekilde pmo yapmak istiyor beynin ve kıvranıyorsun.
Bunun ödülünü yükselen anka gibi alıcaksın, bunu yapmaya gücün yeter senin, sadece karşı koyucaksin.​
Kırizlerde soğuk suyla duş al çok etkili en fazla 5 10dk sürer ben bazen günde 6 7 kere alırım en azından kırizleri kontrole alacağım zamana kadar.

Eff

Yoda
Kış geldi. Günde 6-7 kere bırak soğuk duşu normal duş almak bile zararlı. Bağışıklık sisteminizi düşürmeyin.

captanhero

Mars Yolcusu
Kırizlerde soğuk suyla duş al çok etkili en fazla 5 10dk sürer ben bazen günde 6 7 kere alırım en azından kırizleri kontrole alacağım zamana kadar.
Kış geldi. Günde 6-7 kere bırak soğuk duşu normal duş almak bile zararlı. Bağışıklık sisteminizi düşürmeyin.
İlginiz için sağ olun. Ben beynimin kivranmasina dayaniyorum biliyorum ki çelik gibi bir iradem olucak sonunda

captanhero

Mars Yolcusu
Kriz yüzünden beynim çatlıyor, şuan ders çalışmamı etkiliyor bugün az soru ciksada bu krizi asmam büyük bir basaridir benim için.​

captanhero

Mars Yolcusu
2,3
Bunu dün yazamadım aklımdan çıkmış.

Dün bir arkadaş ile 11.5 ile 6 arası nerdeyse 7 saat konuştuk. Bunu yapma bir daha cap 6 da uyuyup sonra 8.5 da dershaneye gittin. Geldi uyudun yeni kalktin. Günü mükemmel berbat ettin :)).

Bununla mütevellit dün 3 veya 4 krize dayandim, beynim çatladı, kendimle savaştım ve geçti açıkçası. Bı dusunsenize uykusuzluk ve fap yapıldığını biter insan direk.

Şuan o kadar uyku yüzünden kafam bir garip mi evet
Kendini toparlayıp çalışmak gerekiyor mu evet

O zaman ne duruyorsun, helva yapsanaaaa

Hadi kalın sağlıcakla
✔️

captanhero

Mars Yolcusu
Dün berbat bir gündü. İradem çok zayifti. Görüntülere baktım. Sürecimi bu iyi etkilemedi biliyorum ama fap yapmiycam. Bugün sınav nasıl geçerse geçsin cap fap yapmiycaksin!​

captanhero

Mars Yolcusu
the-pirate-bay-logo.png
Neredeyse bir yıl geçmiş. Bırakamadım(yillardir olduğu gibi).
Bir yerden sonra saldım artık bırakmaya bile uğraşmadim.
Ama bu daha kötü etkiliyor dostlarım.
Tekrardan bırakmaya cabaliycam.
Olay da bu değil mi zaten?
Düşsen de kalkmak.
Kalmassan üzerine basarak geçerler.
Kimsenin umrunda olacak bir şey yapmasın.
Standart olup çıkarsın
Bunu istemiyorum
Bunu istemiyorum

Saat 3.18, şu an planım kitapları ve üyeliği almak ve böyle denemek. Ayrıca kanalda içerikleri izlediklerimi, çokça izlediklerimi veya hiç izlemediklerimi izlemek.

Selamun aleyküm

None

Emekli Moderatör
Tekrardan hoşgeldin,umarım bu defa bağımlılıktan kurtulursun.Sürecinde başarılar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6