Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Korkuyorum Arkadaşlar

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Şuanda sağ ve sol kolunuz aynı eskisi gibimi yani ful iyileştimi iyileştiyse ne kadar zamanda düzeldi benim Kübital tünnel tam anlamıyla geçermi. Dediğiniz gibi ben yanlış ve bilinçsiz evde spor yapıyordum 1-2 sene önce kolumu çok zorlardım o yüzden olabilir. Yani fizik tedaviye gidicem ama fitnnesa başlamam tavsiye ediyorsunuz dimi
Öncelikle biraz sakin ol Panik yapma evet iyileşti dediğim kas grupları güçlendikçe sorun kalmadı 3 4 ayda filan pek hatırlamıyorum hızlı gelişim gösteriyordum sporda evet Fitnessa başlamanı tavsiye ediyorum tricepste Overhead triceps extension, skull crusher , barbell triceps extension gibi haraketlerden iyileşesiye kadar uzak dur ama triceps pushdown rope pushdown v bar pushdown gibi haraketleri yapabilirsin

ttttvfh8

Yeni Fapstronot
Öncelikle biraz sakin ol Panik yapma evet iyileşti dediğim kas grupları güçlendikçe sorun kalmadı 3 4 ayda filan pek hatırlamıyorum hızlı gelişim gösteriyordum sporda evet Fitnessa başlamanı tavsiye ediyorum tricepste Overhead triceps extension, skull crusher , barbell triceps extension gibi haraketlerden iyileşesiye kadar uzak dur ama triceps pushdown rope pushdown v bar pushdown gibi haraketleri yapabilirsin
Eywallah kardeşim. Bende ilk Bi fizik tedaviye gideyim ondan sonra bihal çaresine bakılır inşallah. Sağolasın reis

Son düzenleme:

ttttvfh8

Yeni Fapstronot
Kardeşim 2 ay oldu kolumdaki kübital tünel için fizik tedaviye daha gitmedim. Görmediğim için halendaha kötümü ettim gidiyimmi bir an önce yani ilerlemem durumları oluyormu ne söylersin

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6