Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Soru Cevap Rüyalanma Olmaması Ve Aklı Çelen Düşünceler

Kemal K.

Mars Yolcusu
10.gündeyim ve aklımdan şöyle birşey geçti 10 gündür masturbasyon yapmadın ve de rüyalanmadım. artık zamanı geldi artık haftada 1 kere masturbasyon yaparsın bir zararı olmaz. ne yapmam gerek 10 gündür rüyalanma olmadı. aklımı bu düşüncelerin çelmesinden korkuyorum

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Rüyalanma olmaması; ya daha testislerin dolmamışlığına işaret ya da vücudun zayıf spermleri parçalayıp içindeki mineral, vitaminleri kullandığına işarettir. Neden Rüyalanmadım? diye düşünmek gereksizdir. Rüyalanmak şart değil , kişiden kişiye değişiyor herkes defalarca rüyalanacak diye bir kural bulunmamakta. Sürecine odaklanacaksın, bahaneleri görmezden geleceksin.

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Krizlere karşı ise onlara kriz olarak değil "üreme isteği" olarak gör ve bu konudan kendine uygun bir tavsiyeyi alabilirsin.

vazgeçmeyeceğim1

Jüpiter Yolcusu
10.gündeyim ve aklımdan şöyle birşey geçti 10 gündür masturbasyon yapmadın ve de rüyalanmadım. artık zamanı geldi artık haftada 1 kere masturbasyon yaparsın bir zararı olmaz. ne yapmam gerek 10 gündür rüyalanma olmadı. aklımı bu düşüncelerin çelmesinden korkuyorum
herkese geliyor kardeşim şeytana aldanma pişman olursun. İki dakika zevk alıp günlerce acısını çekiyoruz değmez. Hiç değmez.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6