Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Şeker Için Alternatif Besin?

MEmin

Yeni Üye
Dostlar selam, Şekeri bırakmak istiyorum. Ama bir türlü beceremiyorum daha önce defalarca kez denememe rağmen başaramadım.
Sizden isteğim canım şeker istediğinde bu isteği bastırabilecek bir besin önerebilir misiniz? Meyve olur içecek olur veya bir tarif de olur. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Dostum tahin pekmez, kuru üzüm kuru yemiş, hurma en bilindiklerve şuan için aklıma gelenler. Google da bakabilirsin.

mlynr

Herşey özgürlük için
şeker ihtiyacı çok normal ama bunu doğal yollarla yapman lazım kuru üzüm öneririm kesinlikle şeker ihtiyacını kesiyor

raiden

Satürn Yolcusu
şeker tüketmekten daha az zararlı. Bide günde kilolarca tüketilmediğ sürece ara ara tatlı isteklerinde herhangi bir zarar gündeme gelmeyecektir.
aslında şeker tüketmekten daha az değil, daha fazla zararlı olduğuna dair bulgular var.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6