Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

sevgili nofap günlüğü

Ayhan

Yeni Fapstronot
Merhaba arkadaşlar şu an 4. Gunumdeyim yani en zor günler . 90. Gune kadar her gün yazmaya çalışacağım bu hem benim için iyi olur hem başardığım zaman okuyana bir faydam dokunur. bu gün sınavım olduğu için fazla aklıma gelmedi bu arad pdr okuyorum bunun da etkisiyle inşallah kurtulacağım.kendinize iyi bakın bu günlük bu kadar.

Son düzenleme:

None

Emekli Moderatör
sınavlarında ve sürecinde başarılar

Ayhan

Yeni Fapstronot
5. Günden selamlar olsun.yorum yapanlara teşekkürler. Bu gün hafif bir baş ağrısı çektim ama süreci bozmadım son derece kararlılıkla devam ediyorum. Bu gün yine bir ödev hazırlamam gerekti onu yaptım onun dışında eve aldığım halter setiyle 1 saat spor yaptım. 2 yıldır nofaptan haberdarım en çok 70 günlük süreçlerim oldu çok defa dibi gördüm. Umarım bir daha olmaz pes etmek yok yola devam.

Ayhan

Yeni Fapstronot
Merhabalar Pmo suz 6. Günü de bitirdim bu gün çok yorgunum ve sinirliyim.
Bu hafta vize haftam olduğu için genelde boş vakit olmuyor ve aklıma kötü şeyler gelmiyor.ama boş kaldığım bir kaç saat içinde beynimin içi kıvranıyor resmen reseptörler çoğalıyor demek bu yüzden mutluyum. Iyileşme sinyallerini almaya başladım sabah namazına kalkamıyorum ama diğer vakitleri kılıyorum Allah'ın izniyle bu illeti yeneceğiz.

SessizAdam

Jüpiter Yolcusu
Başarılar diliyorum dostum. Sabah namazına kalkamıyormuşsun sanırım , son aylarda ben de çok uzun süre kılamıyordum , ama 25. gündeyim ve son 3-4 gündür saba uyanmamı kontrol edebiliyorum. Çok uyku istese de canım kalkıp namazı kılıp geri yatıyorum. Biraz gece yatarken sabah kalkmayı isteyerek uyuma lazım , ayrıca süreçte ilerledikçe uyuşukluğumuz da azalıyor. İnşaallah kurtuldukça daha da ilerleyeceğiz. Bu günler biraz acı biraz komik bir anı olacak...

Ayhan

Yeni Fapstronot
Başarılar diliyorum dostum. Sabah namazına kalkamıyormuşsun sanırım , son aylarda ben de çok uzun süre kılamıyordum , ama 25. gündeyim ve son 3-4 gündür saba uyanmamı kontrol edebiliyorum. Çok uyku istese de canım kalkıp namazı kılıp geri yatıyorum. Biraz gece yatarken sabah kalkmayı isteyerek uyuma lazım , ayrıca süreçte ilerledikçe uyuşukluğumuz da azalıyor. İnşaallah kurtuldukça daha da ilerleyeceğiz. Bu günler biraz acı biraz komik bir anı olacak...
Walla kakıyorsan super çünkü bana göre en çok huzur veren namaz vakti Sabah oluyor ben o saatte kalksam bile bunların bilincinde olamıyorum maalesef uyku baskın geliyor inşallah ileriki zamanda bunu başaracağım.

Ayhan

Yeni Fapstronot
8. Gün bu gün banyo yaptım normalde banyo yaptığım günlerde zaten banyo yapacağım deyip bozardım bu gün öyle bir şey olmadı çok şükür bu defa başaracağım.

Apraksi

Yeni Fapstronot
8. Gün bu gün banyo yaptım normalde banyo yaptığım günlerde zaten banyo yapacağım deyip bozardım bu gün öyle bir şey olmadı çok şükür bu defa başaracağım.
Banyo mevzusunu aynı ben de yaşıyorum çok kötü oluyorum ya banyodan nefret etmeye başladım o derece

Eff

Yoda
Bende de vardı o durum. Banyoya girmişken çekeyim diyordum. Suyu biraz soğuttum, banyoda şarkı söylemeye başladım sonra neden nofap yaptığımı öğrendim uzun zamandır yok gelse bile hemen duşumu alıp çıkıyorum. Sevdiğin şarkıları söyle işe yarıyor. Aklına gelmiyor. Bol şans.

Ayhan

Yeni Fapstronot
9. Gün bı ara hafif bir baş ağrısı ve küçük bir kriz yaşadım ama hemen toparlayıp kendime geldim. Daha önce aldığım bağımlılığı önleyici dersinde de risk ve koruyucu faktörler vardı bağımlılığı bitirmek için asıl amaç risk faktörlerini azaltıp koruyucu faktörleri artırmaktır. Bu taktik sayesinde hangi bağımlılık olursa olsun ise yarıyor. Daha önce oyun bağımlılığı için kullandım ve başarılı oldum şimdi sıra nofapta iyilikle kalın.

Ayhan

Yeni Fapstronot
10. Günden devam bu gün dedem vefat etti böyle durumlarda yani insan ölüm gerçeğini hatırladığı zaman ne kadar aciz bir varlık olduğunu da hatırlıyor

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6