Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Sperm Kaç Günde Tamamen Birikir?

mirror16

Venüs Yolcusu
Sperm kaç günde enerji verir? 2 Haftada dolduğunu (enerji verdiğini) okumuştum doğru mu?

Semen Retention için soruyorum.

promanskins

Mars Yolcusu
Ortalama 2 haftadır büyük ihtimalle. Çünkü vücut sperm fazlalığı olduğu zaman artık onu rüyalanma ya da idrar yoluyla atmaya başlıyor, ben sürecimin 2.haftasından beri idrara çıktığımda meni geliyor bazen az bazen çok.

The King

Deneyimli Üye
Bir yerde 7-8 günde testonun max. olduğu daha sonrasında giderek düşüp normal seviyelere geldiği gibi bir şeyler okumuştum. Tam emin değilim. Sürecini akışına bırak, çok fazla ıvır zıvıra takılmamak gerek.

NarkosOnFire

Ay Yolcusu
Semen geridönüşümü yaklaşık 81 günde oluyor. Bahsettiğin rüyalanmaya sebep olacak kadar sperm birikmesini genel olarak süreçlerimde 12-15. günler arasında oluyor. Bu günlerde bütün süreçlerimde rüyalanmıştım.

Leo10

Yeni Üye
Semen geridönüşümü yaklaşık 81 günde oluyor. Bahsettiğin rüyalanmaya sebep olacak kadar sperm birikmesini genel olarak süreçlerimde 12-15. günler arasında oluyor. Bu günlerde bütün süreçlerimde rüyalanmıştım.
ben süreçte 103. gündeyim ama yaklaşık 7-8 defa rüyalandım semen retention olmuş mudur?

NarkosOnFire

Ay Yolcusu
ben süreçte 103. gündeyim ama yaklaşık 7-8 defa rüyalandım semen retention olmuş mudur?
Bu konuyu bildiğimi düşünüyordum fakat sen bu soruyu sorunca bir şüpheye düştüm. Ben olduğu kanısındayım çünkü rüyalanmada hepsi değil fazlalık kısmının doğal yollarla atıldığını biliyorum fakat Umut Bural süreçlerini anlatırken semen geri dönüşümünün hiçbir şekilde boşalmamak(rüyalanma dahil) ile olduğunu yazdığını hatırlar gibi oldum. Bu konuyu tam bilen arkadaşlar yardımcı olsun.

Leo10

Yeni Üye
Bu konuyu bildiğimi düşünüyordum fakat sen bu soruyu sorunca bir şüpheye düştüm. Ben olduğu kanısındayım çünkü rüyalanmada hepsi değil fazlalık kısmının doğal yollarla atıldığını biliyorum fakat Umut Bural süreçlerini anlatırken semen geri dönüşümünün hiçbir şekilde boşalmamak(rüyalanma dahil) ile olduğunu yazdığını hatırlar gibi oldum. Bu konuyu tam bilen arkadaşlar yardımcı olsun.
semen retention benimde bildiğim hiçbir sekilde boşalmamak(rüyalanmada dahil) ama sen öyle diyince yinede bi soruyum dedim

mirror16

Venüs Yolcusu
Ortalama 2 haftadır büyük ihtimalle. Çünkü vücut sperm fazlalığı olduğu zaman artık onu rüyalanma ya da idrar yoluyla atmaya başlıyor, ben sürecimin 2.haftasından beri idrara çıktığımda meni geliyor bazen az bazen çok.
Sürekli gusül abdesti alman gerekiyor o zaman hocam? Yanlış mı biliyorum. Ben sürekli rüyalandım hafta da bir veya 10 günde bir ondan dolayı idrarla gelmiyor sanırım.

mirror16

Venüs Yolcusu
Sağ tarafa uyuduğum bir 20 günlük süreç var idi bu süreçte hiç rüyalanmadım. Belki cinsellikten uzak rüyalanmış da olabilirim geceleri kurumuş da olabilir. Fakat sabah kalktığımda ıslaklık yok.

promanskins

Mars Yolcusu
Sürekli gusül abdesti alman gerekiyor o zaman hocam? Yanlış mı biliyorum. Ben sürekli rüyalandım hafta da bir veya 10 günde bir ondan dolayı idrarla gelmiyor sanırım.
Ya valla çok geldiği zaman alıyorum da az geldiğinde almıyorum. Zaten artık azalmaya başladı. İlk zamanlar her hafta 3-4 gün idrarda illa ki geliyordu, şimdi nihayet haftada 1'e indi.

Dostum, internetten araştırdım. Şehvet dışı idrarla gelen meni gusül abdesti gerektirmiyormuş.

Rüyalanmada her türlü gusül abdesti alman gerekir.

mirror16

Venüs Yolcusu
Meziyi biliyorum gelen şey o değil. Mezi sıvısı PMO'yu andıracak görüntülere uzun süre baktıkça geliyor biliyorsunuz. Bu gelen sıvı baya bembeyaz, yoğun bir sıvı yani. Bu bağımlılıkla yıllardır iç içeyiz, ayırabiliyorum.
Bende birkaç defa oldu fakat vedi idi. Çok fazla tuvalet tutunca ihtiyaç giderdiğinizde gelen rahatlama hissi ile geliyor vedi. Yapışkan, bulanık ve beyazımsı bir şey.

Lazkopat

Emektar Üye
Evet semen geri dönüşümü için hiç boşalmamak gerekir. Umut Bural'da 6-7 ay boyunca boşalmadığını söylemişti. Zaten o vücutta geri dönüşüme uğramasa Umut Bural'ın üreme sisteminde bir sıkıntı olurdu herhalde.

Yusufz

Ay Yolcusu
Cinsel ilişkiye girme, mastürbasyon yapma ve rüyalanmaya karşı önlem al. Daha detaylı Umut Bural cevap verirse daha iyi anlarsın çevrimiçi yetkililer arasında gözüküyordu umarım görür.
Teşekkür ederim ama ben boşaldığımız zaman sperm ile beraber prostat sıvısını da attığımızı biliyorum ve bu sıvı atılmazsa prostat kanseri yaptığını duymuştum ama doğru mudur değil midir bir fikrim yok

Lazkopat

Emektar Üye
Teşekkür ederim ama ben boşaldığımız zaman sperm ile beraber prostat sıvısını da attığımızı biliyorum ve bu sıvı atılmazsa prostat kanseri yaptığını duymuştum ama doğru mudur değil midir bir fikrim yok
Dediğim gibi kendisinde hiç bir sıkıntısı olmadığını söylemişti. Prostat sıvısı attığımızı da ilk defa duydum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6