Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Travmatik Mastürbasyon Sendromu

grozny

Yeni Fapstronot
Katılım
22 Ağu 2021
Mesajlar
13
Tepki puanı
22
Puanları
4
Merhaba, ben yaklaşık 20 gün nofap yaptım ama süreci dün bozdum. Forumu araştırırken travmatik mastürbasyon sendromuna denk geldim ve meğerse bende mastürbasyonu öyle yapıyormuşum ve bu şekilde nofap yapmanın daha zor olduğunu okudum. Bunun çözümü içinse 1 ya da 2 hafta nofap sonrasında yaklaşık bir ay belli aralıklarla mastürbasyon yapılması önerilmiş ancak belli aralıklar kaç gün olmalı veya bu durumu daha önceden yaşayan varsa bilgi verirse sevinirim.
 

Tough Climber

Emekli Moderatör
Katılım
12 Ağu 2020
Mesajlar
171
Tepki puanı
508
Puanları
108
Linklerdeki konuların yorumlarında mevcut dostum;


 

Dopamin

Üst Düzey Samuray
Moderatör
Katılım
15 May 2021
Mesajlar
399
Tepki puanı
757
Puanları
160
Yöntem yanlış olduğu için kontrol etmesi zor olabilir, onun dışında çok zorlaştırmaz.Bu sendromdan kurtulmak için 2 hafta tavsiye eden birini görmedim ben. En az 1 ay hiç masturbasyon yapmayıp, 2 haftada bir yapmaya başlayarak alışkanlığının şeklini değiştirmeni tavsiye ederim. Tavsiye edilen yöntem bu. Bu sendromdan kurtulman en fazla 5-6 sefer sürer, alışınca bırakıp nofape uzun süreyle başlarsın. Başarılar.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst