Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Travmatik Mastürbasyon Sendromu

grozny

Yeni Fapstronot
Merhaba, ben yaklaşık 20 gün nofap yaptım ama süreci dün bozdum. Forumu araştırırken travmatik mastürbasyon sendromuna denk geldim ve meğerse bende mastürbasyonu öyle yapıyormuşum ve bu şekilde nofap yapmanın daha zor olduğunu okudum. Bunun çözümü içinse 1 ya da 2 hafta nofap sonrasında yaklaşık bir ay belli aralıklarla mastürbasyon yapılması önerilmiş ancak belli aralıklar kaç gün olmalı veya bu durumu daha önceden yaşayan varsa bilgi verirse sevinirim.

Tough Climber

Emekli Moderatör
Linklerdeki konuların yorumlarında mevcut dostum;

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Yöntem yanlış olduğu için kontrol etmesi zor olabilir, onun dışında çok zorlaştırmaz.Bu sendromdan kurtulmak için 2 hafta tavsiye eden birini görmedim ben. En az 1 ay hiç masturbasyon yapmayıp, 2 haftada bir yapmaya başlayarak alışkanlığının şeklini değiştirmeni tavsiye ederim. Tavsiye edilen yöntem bu. Bu sendromdan kurtulman en fazla 5-6 sefer sürer, alışınca bırakıp nofape uzun süreyle başlarsın. Başarılar.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6