Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yılların Bağımlılığı Ardına(7. Yıl)

TheNewUser

Ay Yolcusu
28 Kasım ---- Hard Mod
5. gün
------------------------------------
Devam

TheNewUser

Ay Yolcusu
29 Kasım ---- 5. Relapse
1. gün

Bu iş iyice eski haline dönmeye başladı benim için. Geçen yılki duruma geliyorum. Bir şeyler yapmam lazım ama bilmiyorum. Ne güzel 3 aylık süreci bozduk sonra dikiş tutmamaya başladı. İşin kötüsü 3-5 gün geçtikten sonra aman daha yolun başındayım tekrar başlarım modu. Bu moddan kurtulmalıyım. Bu moddan bi kurtulsam tekrar 3-4 ayları bulurum ve hatta ilk uzun sürelideki yaptığım hataları da yapmamaya gayret ederim. Bakalım ne kadar başarabileceğim... Birkaç tane beklediğim haber var. Onları bir alsam uğraş vaktim olur. Boş zamanım çok azalacağı için PMO'ya vakit ve enerji ayırmam ve o zaman tekrar iyice bırakmış olurum insallah. Herkese iyi günler şimdilik.

TheNewUser

Ay Yolcusu
30 Kasım ----
2. gün
Moral bozuk. Beklediğim büyük haberlerden biri olumsuz. Nefis dürtüklüyor ama bunu da yapmayacağım. Uymayacağım. Başka bir tarafa yönlenmeye çalışıyorum kafa olarak. Film izleyebilirim mücadele ile ilgili olarak. Biraz da duygusal olabilir.

TheNewUser

Ay Yolcusu
1 Aralık ----
3. gün
Daha kararlıyım son 2-3 haftalık bozma sürecim içindeki duruma göre. 3 ay önceki azimli halime doğru adım adım. Meşguliyet buldum gibi kendime. Şu anda daha rahat kafam.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6