Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

130 Günden Sonra Yeniden

Tempest

Anka
29. Gün+30. Gün:
Süreç başından beri düzelmeyen uyku problemim devamke.
Çok yorgun ve bitkin hissediyorum. Enerji lazım bana.
Ama çabalıyorum yks için bu sene olacak inş.

Tempest

Anka
31 Gün+32.Gün:
Olmuyor böyle içim huzursuz planlarımı yapamıyorum. sabahları akşam erken yatmama rağmen kalkamıyorum . Sürecim de boşa gidiyor. Çok fazla tetiklendim . Sanırım sürecin en boş günleri bu yüzden de sürekli kriz geliyor. Sürekli başım ağrıyor.Stres seviyem de arttı.:(

Tempest

Anka
33. Gün:
Bugün şuana kadar en çok istek duyduğum günlerden biriydi yani defalarca yapmayı düşündüm ,kriz geldi.Bu aralar bunu beklemiyordum çünkü 30 günden sonra bu kadar yoğun yoksunluk hissetmeyeceğimi düşünüyordum.
Neyse bugünü iyi kötü bi şekilde atlattıysam devamının daha iyi olacağına inanıyorum.
Kendime hatırlatma: Evet zor günler geçiriyor olabilirsin ama bu durumu düzeltecek şey mastürbasyon değil bunu defalarca denedin.
Sadece dayanman gerekiyor ve günlerini verimli geçirip zihnini rahatlatman gerekiyor.

Tempest

Anka

34. Gün:

RELAPS, gün içinde sürekli ereksiyon oluyordum gece uykum da tam olmadığı için kendimi kontrol edemeyip bozdum . Daha da kötüsü oruçluyken bozdum.
Bozmak ben istemedim ancak vücudumu kontrol edemedim ve günlük hayatta sürekli cinsellik düşünmem beni bozmaya itti.
Bu istekten kurtulmak için elimden geleni yaptığımı düşünüyorum ki zaten sadece mastürbasyon yaptım zaten bir anda oldu toplam her şey 20 sn falan.
Şuan sadece ağlamak istiyorum .Süreci bozduğum için değil de bu kadar çabaladığım için. Yapmamak için bir haftadır dersin başından kalkmıyorum kendime sürekli yapacak iş buluyorum ama yine de o istek gitmiyor .Daha da kötüye gitmeden toparlanmam gerekiyor bunun da farkındayım.. Bu sefer kendime çok inanmıştım da o biraz yıprattı beni .

Son düzenleme:

Kendinibulanadam

Venüs Yolcusu

34. Gün:

RELAPS, gün içinde sürekli ereksiyon oluyordum gece uykum da tam olmadığı için kendimi kontrol edemeyip bozdum . Daha da kötüsü oruçluyken bozdum.
Bozmak ben istemedim ancak vücudumu kontrol edemedim ve günlük hayatta sürekli cinsellik düşünmem beni bozmaya itti.
Bu istekten kurtulmak için elimden geleni yaptığımı düşünüyorum ki zaten sadece mastürbasyon yaptım zaten bir anda oldu toplam her şey 20 sn falan.
Şuan sadece ağlamak istiyorum .Süreci bozduğum için değil de bu kadar çabaladığım için. Yapmamak için bir haftadır dersin başından kalkmıyorum kendime sürekli yapacak iş buluyorum ama yine de o istek gitmiyor .Daha da kötüye gitmeden toparlanmam gerekiyor bunun da farkındayım.. Bu sefer kendime çok inanmıştım da o biraz yıprattı beni .
Öncelikle uzman bir psikologla ilerlemek gerekiyor. Pmo yapmak bir sonuç , hayatında bir şeyler yolunda gitmiyor ve sen kendini uyuşturuyorsun. Özlü sözlerle olacak iş değil. Sana tavsiyem, kendine şefkatli davran, kızma, kendini suçlama. Tıp kazanacağım üniversiteye gideceğim, son senem deme. Aklına şuna getir kendini uyuşturan tıpçı mı, kendini uyuşturmayan memur mu?
Ailen ile insanlarla doğru iletişim kuramıyorsun. Bağımlılık alanında uzman bir psikologtan yardım al. Psikolog Sena Görgülü yü tavsiye ederim. Neverfapte gönüllü çalışmıştı. Hatta yerinde olsam tüm paramı biriktir

Kendinibulanadam

Venüs Yolcusu
Öncelikle uzman bir psikologla ilerlemek gerekiyor. Pmo yapmak bir sonuç , hayatında bir şeyler yolunda gitmiyor ve sen kendini uyuşturuyorsun. Özlü sözlerle olacak iş değil. Sana tavsiyem, kendine şefkatli davran, kızma, kendini suçlama. Tıp kazanacağım üniversiteye gideceğim, son senem deme. Aklına şuna getir kendini uyuşturan tıpçı mı, kendini uyuşturmayan memur mu?
Ailen ile insanlarla doğru iletişim kuramıyorsun. Bağımlılık alanında uzman bir psikologtan yardım al. Psikolog Sena Görgülü yü tavsiye ederim. Neverfapte gönüllü çalışmıştı. Hatta yerinde olsam tüm paramı biriktir
Uzman psikolog biraz pahalıdır, seansı 300 tl dir. Maddi durumunuza göre psikolog eşliğinde gidin. Sizden daha az talep edebilir, sena hanım çok yardım sever bir insandır. Eğer seansı 300 tl ise. Bence 4 ay para biriktirip bir seans alsanız, yaşınız genç iki üç yıl içinde çözersiniz inşallah. Bağımlılık ciddi bir hastalıklıktır alt dinamikler de uzman tarafında kontrol edilmelidir. Hastalık ilerler

Tempest

Anka
Uzman psikolog biraz pahalıdır, seansı 300 tl dir. Maddi durumunuza göre psikolog eşliğinde gidin. Sizden daha az talep edebilir, sena hanım çok yardım sever bir insandır. Eğer seansı 300 tl ise. Bence 4 ay para biriktirip bir seans alsanız, yaşınız genç iki üç yıl içinde çözersiniz inşallah. Bağımlılık ciddi bir hastalıklıktır alt dinamikler de uzman tarafında kontrol edilmelidir. Hastalık ilerler
Teşekkürler düşüneceğim .

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör

34. Gün:

Olan olmus seni hala boyle gormek de ekstra uzucu. Surekli cinsellik dusunuldugu zamanlar bunu gercek hayata yonlendirmek gerekiyor sitelerdeki ekranlara degil.
Bu arada 61 gun kefaret hayirli olsun.

Tempest

Anka
Olan olmus seni hala boyle gormek de ekstra uzucu. Surekli cinsellik dusunuldugu zamanlar bunu gercek hayata yonlendirmek gerekiyor sitelerdeki ekranlara degil.
Bu arada 61 gun kefaret hayirli olsun.
Mastürbasyon kaza orucu ,karşı cinsle kefaret oluyormuş ama yine de ileriki hayatımda bi şekilde tutarım diye düşünüyorum.
Onu geçtim de dediğin gibi defalarca bu duruma düşmem gerçekten beni çok yıprattı. O günden beri yapmadım .PMO'dan da nefret ediyorum her türlü eksisini yaşadım. Ama her seferinde nasıl aynı hatalarıma dönüyorum, bilmiyorum.

Tempest

Anka
4 ay olmuş ve evet nofap olmadı her seferinde daha da düştüm daha da kötü duruma geldim .
Ama bir şekilde yks'ye çalıştım say 10k yapıp tıp kazandım . Bundan sonraki süreç nasıl olur bilmiyorum.
Ama ben artık nofap'e geri dönme kararı aldım. Çünkü pm insanı hiçliğe sürüklüyor.
Ve evet süreç bozmak bile sürece başlamamaktan daha iyi o zaman atılsın imzalar yeni sürecim başlıyor.

0. Gün:

Aslında kafamda buraya bozmadan gelmek vardı ama beynim dürttü nasıl olsa yeni sürece başlayacaksın son kez yap bari diye , pişmanlık falan boş şeyler. Bugün spora tekrar başlama kararı aldım . Yoksa olmayacak böyle boşluğa düşüyor insan kendine sarıyor.

IskenderBurak

Jüpiter Yolcusu
Hadi babayiğit göster gücünü, takip edeceğim günlüğünü. Kalk ayağa!

Tempest

Anka
1. Gün:
Kısa kesiyorum , spora başlayamadım , yarın başlarım inşallah.
Rahat bir gündü ama yine de daha verimli olmalı, günü dışarıda geçirdim . Gezdim falan arkadaşlarla.

Tempest

Anka
4. Gün: Relaps
Yine olmadı. Bir hiçliğin ortasında gibiyim.
Spora da başlayamadım.
Olmuyor yani kendimi kaybediyorum .
Eski hırslı ve kontrolü daha sağlam olan beni istiyorum.
Mezun senemin başında tıpı hedeflerken
şu cümleyi yazıp duvara aşmıştım.
"Birilerine umut olmak istiyorsan kendinden başla."

Şimdi ne yaptığıma veya ne yapacağıma değil , ne yapıyoruma odaklanacağım.
Bugün en geç 15.00'e kadar Gym'ye gidiyorum.
Bu arada kaydım var ama ertelemem yüzünden gitmiyordum..
Bugün için;
Spora kesin gidiyorum ertelemeden..
50 sayfa Kitap (içimizdeki şeytan kitabı)
10 sayfa Kur'an
5 vakit namaz planlıyorum.

IskenderBurak

Jüpiter Yolcusu
4. Gün: Relaps
Yine olmadı. Bir hiçliğin ortasında gibiyim.
Spora da başlayamadım.
Olmuyor yani kendimi kaybediyorum .
Eski hırslı ve kontrolü daha sağlam olan beni istiyorum.
Mezun senemin başında tıpı hedeflerken
şu cümleyi yazıp duvara aşmıştım.
"Birilerine umut olmak istiyorsan kendinden başla."

Şimdi ne yaptığıma veya ne yapacağıma değil , ne yapıyoruma odaklanacağım.
Bugün en geç 15.00'e kadar Gym'ye gidiyorum.
Bu arada kaydım var ama ertelemem yüzünden gitmiyordum..
Bugün için;
Spora kesin gidiyorum ertelemeden..
50 sayfa Kitap (içimizdeki şeytan kitabı)
10 sayfa Kur'an
5 vakit namaz planlıyorum.
Babayiğit, uzun bir süreci daha önceden yapmışsın, kalk ayağa. Gün sayma artık sadece kendine ve yaşama odaklan. Takip edeceğim devam et yakışmıyor sana

Tempest

Anka
Babayiğit, uzun bir süreci daha önceden yapmışsın, kalk ayağa. Gün sayma artık sadece kendine ve yaşama odaklan. Takip edeceğim devam et yakışmıyor sana
Yine bozma fikirleri aklımdan geçerken foruma girmeye karar verdim ve senin mesajın bana o kadar iyi geldi ki teşekkür ederim . Elimden geleni yapmaya çalışıyorum.
Bir şeyler yapmaya çalışıyorum.

Tempest

Anka
Bugün ingilizce çalışmaya karar verdim . Günümü dolduracak bir şeyler yapmalıyım.

Tempest

Anka
1 haftayı bile tamamlayamadan bozdum sonrasında birkaç gün foruma girmedim bugün tekrar bozdum . Artık beni aşan bir bağımlılığa dönüştü.
Süreçlerimde kararlılık gösteremiyorum.
Yani daha sürece başlamadan bitiyor gibi bir şey. Kendimi nofap dışı işlerde de üşengeç ve bitkin hissediyorum.
Şimdilik böyle bir durum güncellemesi olsun. Yeni sürecime başlamak istiyorum ama kendime inancım azalıyor. Bu akşam yeni sürece başlayıp başlamaya karar vericem . Akşama kadar neler yaptığıma göre.

Edit=akşama kadar ne yaptığımı bile bilmiyorum öyle bomboş geçti. Yani kararım suanlik yeni sürece başlamamak önce bi kendimi toparlamam lazım.

Son düzenleme:

Tempest

Anka
Bugün yeni sürece başlama kararı aldım. Psikolojim süper mi ? Hayır.
Ya da bir şeyler harika mı gidiyor o da değil.
Ama ortaya bir çaba koymam gerekiyor günlüğümün yaklaşık 260. Mesajı ben 260 kez kaybettim belki de 260 kere denemişim demektir bu .Hep söylerim, ben bu yola inanıyorum nofap bir umuttur .
Gün saymak yok fakat gün değerlendirmesi yapacağım ve bunu haftanın tek günleri yapacağım. Bir de böyle denemek istiyorum bakalım.
Kriz ve yapma isteği gelirse o isteği sadece unutmak hedefim. Yani ondan kurtulmaya çalışmak insanı daha da yıpratıyor o yüzden o isteği unutup ona karşı bir hobi geliştirmeyi düşünüyorum. Spora gitmem bu konuda çok destek oluyordu ama onu da yürütmedim en azından evde kendim bir şeyler denemek istiyorum .
Son cümle de kendime not :
Defalarca yenildin, olsun. Dışarıda onlarca yenilmeyi bile göze alamayan şanssız insan varken kendine tekrar aynı şeyleri yaşatmanı istemiyorum. Kendini toparlaman gerekiyor, zorlanman gerekiyor.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6