Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

2023 Sürecim

D4redevil

Yeni Fapstronot
8.gün
Bir türlü ders çalışamıyorum. 12.sınıf oldum ama 9-10-11 neredeyse hiç yok. Koronadır depremdir hepsi 24 tayfayı yani bizi vurdu. Şuan bı yandan tytyi bı yandan ayt yi halletmem gerek. Ama içimden bir türlü istek gelmiyor.

D4redevil

Yeni Fapstronot
Relaps iki 3 gündür yapıp duruyorum dibe çökmüş durumdayim

D4redevil

Yeni Fapstronot
12.gün
İnişli çıkışlı gidiyor ruh halim bazen yerimde duramıyorken bazen ruhum sıkışıyor. Odaklanma sorunum vardı hala var ama az da olsa ilerleme var. Bugün 4 saat sayısal ders vardı. Ve neredeyse hiç odağımı kaybetmedim. Ama dediğim gibi ruhum beni mahvediyor gibi hissediyorum. İki gün önce meditasyona başladım ama dün misafir var diye yapamadım bugün yatmadan ônce yapacağım. Aşırı düşünme sorunum var zaten odak problemimi de buna bağlıyorum. Bu yüzden meditasyona başladım uzun bir süre yapmayı düşünüyorum hem odak için hem ruhumun daha stabil olabilmesi için. Bikaç gün yalnız olacagım evde. Şimdilik içimde bir istek yok ama tedbiri elden bırakmamam lazım. Aniden gelip tüm süreci bozabilir. Bu arada bir haftadır ınsta kullanmiyorum YouTubeda da shortsları kapadım. Yani tetikleyicilerden uzağım. Bir haftadır dizi film izlemiyorum ama yarın izlemeyi düşünüyorum filmimi seçerken tetikleyicilere dikkat edeceğim.

D4redevil

Yeni Fapstronot
15.gün
Yalnız kaldığım günleri başarıyla atlattım istek neredeyse hiç gelmedi. Sadece birkaç kez neden yapmayayım ki neden nofap yapıyorum gibi soruların içinde buldum kendimi ama hemen atlattım. Dün 6 saat ders çalıştım bu süreyi en son 8.sınıfta görmüştüm o da sınava çalıştığım içindi. Ama 6 saat yetmez hem daha fazlası hem de düzenli olması gerekiyor. Bugün derslere tam odaklanamadım ama çalışıp gitmiştim bu yüzden büyük bir kaybım yok bir dahakine daha dikkatli olacağım derste. Bikaç gün önce müziği bırakmaya karar vermiştim ama bugün dinledim. Şimdilik azaltmayla yetinmeliyim sanırım yakında müziği de bırakırım.

D4redevil

Yeni Fapstronot
20.gün
Krizler artmaya başladı. Sürekli bırakmak istiyorum. İçimden hiçbir şey yapmak gelmiyor. Bı mast yapsam herşey düzelecek gibi hissediyorum. Ders çalışamıyorum . Sürekli yorgun ve bıkkın hissediyorum. Kendimi hep başkalarıyla kıyaslayıp kendimi değersiz görüyorum. Kimse için öncelik değilmiş gibi hissediyorum sanki hep benden öne koydukladırı birileri varmış gibi. İllaki benden değerli sevdikleri olacak ama sanki o listeye hiç girememiş gibiyim ben sadece sınıf arkadaşlarıyım. Aşırı düşünme sorunum var ve son zamanlarda daha da artmış gibi hissediyorum derslerde arkadaşlarla konuşurken şarkı dinlerken kendimi hiç veremiyorum.

Inhuman

Jüpiter Yolcusu
20.gün
Krizler artmaya başladı. Sürekli bırakmak istiyorum. İçimden hiçbir şey yapmak gelmiyor. Bı mast yapsam herşey düzelecek gibi hissediyorum. Ders çalışamıyorum . Sürekli yorgun ve bıkkın hissediyorum. Kendimi hep başkalarıyla kıyaslayıp kendimi değersiz görüyorum. Kimse için öncelik değilmiş gibi hissediyorum sanki hep benden öne koydukladırı birileri varmış gibi. İllaki benden değerli sevdikleri olacak ama sanki o listeye hiç girememiş gibiyim ben sadece sınıf arkadaşlarıyım. Aşırı düşünme sorunum var ve son zamanlarda daha da artmış gibi hissediyorum derslerde arkadaşlarla konuşurken şarkı dinlerken kendimi hiç veremiyorum.

Umutsuz umutsuz okuyordum bunu gördüm. 5 saniyelik zevk yüzünden tekrar buraya 'Relaps' yazmanın ağır acısı mı yoksa krizlere direnmek mi karar ver?! Hangisi senin istediğin kapıyı açman için gereken anahtar?

Bak 20 gün gelmişsin şuan bile erkeklerin yüzde kaçlık dilimindesin farkında mısın? Harikasın...

Önceki mesajlarında hiç 20 gün görmedim Bu da deneye deneye iradeni zamanla relapse ola ola güçlendirdiğin anlamına geliyor şimdi tam anlamıyla süreçtesin.

Sakın bozma, devam et, müthişsin..!

Son düzenleme:

Inhuman

Jüpiter Yolcusu
Bu arada flatline'a girmişsin o yüzden böyle hissediyorsun. İyileşmeye devam ettiğin anlamına geliyor. 1-2 ay dayanırsan, ömrün boyunca bir daha "derin" düşüncelere kapılmayacaksın.

Bırak beynin dopamin reseptörlerini geri açsın da hayattan zevk al eskisi gibi.

Azerbaijan NFP:)

Yeni Fapstronot
20.gün
Selam dostum. Kafana zehir bırakıyorsun tam anlamiyla böyle söylersen süreç irelilemez. Kendine mast yapsam her şey düzelecek değil de ben bunu yapmamlıyım soylemelisin. 1,2 dklik zevk için değermi ? Başka türlü kriz geldimi baş edemessin bir an önce toparlan. Her şey güzel olur inşallah..

D4redevil

Yeni Fapstronot
22.gün
Bugün yazmayı düşünmüyordum aslında siteye sık girmemeye çalışıyorum ama bugün sevdiğim ve daha yakın daha samimi olmaya çalıştığım bı arkadaşım sebebini bile bilmeden benimle tüm ilişkilerini kopardı. O yüzden içimi dökmek için buraya geldim. Muhtemelen hatasını farkedip özür dileyecek ama özür dilerse ne yapacağımı bilmiyorum. Affetmeli miyim affetmemeli miyim bilmiyorum. Kendimi son zamanlarda çok değersiz hissetmeye başladım bı de bu olay eklenince yerin dibine girmiş gibi hissediyordum. Kimse için öncelik değil gibi hissediyorum demiştim bir önceki yazımda bu yüzden arkadaşlïk ilişkilerime daha çok dikkat ediyorum beni kırsalar da üzseler de affetmeye çalışıyorum çünkü benim için değerliler. Ama bu olay bir başkaydi okulda ağlamamak için zor tuttum kendimi. Sanırım en mantıklı karar onunla tüm ilişiğimi kesmek ama duygulara laf geçirmek zor. tavrimi koyacağım ama gerisinde ne yapacağımı bilmiyorum zaman gösterecek

D4redevil

Yeni Fapstronot
30. günde relaps
Saçma bir sebepten instayi girmem gerekiyordu. Tarayıcıdan girdim ilk başta ama yavaş olduğunu düşünüp uygulamasını yükledim. O sırada daha ilk paylaşımdan tetiklendim. Abartılacak birşey değildi ama daha fazlasını istedim. Birazdan dururum diye bile düşünmedim o an süreci kafamda bırakmıştım yani kafamda bozmuştum sürecimi. En son ne zaman 30 güne ulaştığımı hatırlamıyorum bile. Bana katkılarından bahsetmem gerekirse pek bir katkısını görmedim açıkçası ya da gördüm ama pmo yaparkenki halimi unuttuğum için aradaki farkı göremiyorum. Şimdi pmo yaptım ve göreceğim neler kazanmışım ve bu hatayla neler kaybedeceğim. Herhengi bir şey kaybetsem de etmesem de iki türlü de sıkıntılı. Eğer herşey aynı giderse ve hiçbir şey kazanmadigimi farkedersem yeni sürecime dört elle satılabilecek miyim? Eğer durum kötüye giderse ve kazanıp yaptığım hata sonucu kaybettiklerini farkedersem yeni sürecime daha hevesli başlarım ama bir yandan da buruk olurum çünkü elimde olan güzel bir fırsatı kaçırdım. Ama önemli olan yaptığım gün sayısı değildi önemli olan yaptığım değerli günlerdi. Ve bunlardan yeterince elde edebildiğimi düşünmüyorum o yüzden yeni sürecimde daha sağlıklı ve dingin ilerlemeyi düşünüyorum.

D4redevil

Yeni Fapstronot
Salı günkü relapsdan sonra günlük 1 2 defa yapmaya başladım ama buna dur demenin vakti geç de olsa geldi. Yeni ve daha iyi bir sürecin vakti geldi.

Start

Mars Yolcusu
düşünceler çoğunlukla çekilme dönemi yüzünden artar. Hata etmişsin. Bunlar bir illüzyon gibi düşünmeli ve sabırlı olup, kendini zorlayıp devam ettirmeliyindin. Düşünce tuzağına düştükce, aşırı düşündükce iraden zayıflamağa başladı. Sonra ders falan yapmadığın için tümüyle zayıfladı. En sonda en ufak tetikleyiciye bile karşı koyamayacak seviyyeye geldi. Sorun instagram değil. Sadece son damla o, bardağı taşıran.

D4redevil

Yeni Fapstronot
Dün de relaps bugün de relaps.
Çalışmalarımı baya etkiliyor maalesef. Ama bu sondu iyi bir dopamin detoksunun vakti geldi.

D4redevil

Yeni Fapstronot
1.gün
3 gündür hiç çalışmıyorum bugün 1 saat konu çalıştım sadece. Kendimi halsiz ve yorgun hissediyorum. Yarın denemem var ama yapabilir miyim bilmiyorum. Hayallerimden çok uzağım.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6