Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Basit Günlük

Start

Uranüs Yolcusu

80% Başarı - Tehlike​

Description​

Bu gün iyi geçti. Düzen içinde bir sorun olmadı. Sadece sürekli mesajlara baktım günün ilk yarısı. Ama bu gerekliydi. Aslında gerekli değildi, ama normal bir durumda değildi. Günün ikinci yarısı kontrol altına almayı başardım. Ama Şahsi Kimlik sorunları bu gün daha da aktivdi. Bu konuda düşünüyorum.
Bu gün gün içerisinde krizler vardı. Ama çok değildi. Gece yüzüstü uzandım. Ama bir düşünceye daldığımı hatırlamıyorum uykudayken. Bir az uyanınca normal duruma geçtim. Çok tehlikeli bir durum. Çok dikkatli olmak gerek.

Mistakes​

• Kontrol
    • Sürekli mesajları kontrol etdim. Çok büyük hata.

Zincir​

355. Gün
Kriz Dönemi
✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

Start

Uranüs Yolcusu

80% Başarı - Tehlike​

Description​

Bu gün iyi geçti. Düzen içinde bir sorun olmadı. Şahsi bir sorunda bir ilerleme gösterdim. Ama Şahsi Kimlik sorunları devam ediyor. Bu gün dinlenme günüydü. Güzel geçti. Uyudum ve müzik dinledim.
Bu gün gün içerisinde krizler vardı. Ama çok değildi. Günortası uyurken, bilinçli değilkin tam olarak, yüzüstü uzandım. Ama bir düşünceye daldığımı hatırlamıyorum uykudayken. Uyanınca normal duruma geçtim. Ama gec geçtim bir az. Çok tehlikeli bir durum. Çok dikkatli olmak gerek.

Mistakes​

Zincir​

356. Gün
Kriz Dönemi
✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

Start

Uranüs Yolcusu

77% Başarı - Tehlike​

Description​

Bu gün ne iyi ne de kötü geçti. Sabah dinlenme zamanına dahildi. Kaliteli dinlendim. Bir az uyudum, müzik dinledim, ve s. Günortasında 4 seans ders çalıştım. Odaklanmam zayıftı. Bu genel bir sorun ve çözmek için veri topluyorum. Ama günün ikinci yarısının geneline yayılan bir stress durumu vardı. Nedenini bilmiyorum. Ama teorik değil, pratik bir şey günün kalitesini zayıflatdı ve gün stressli geçti. Tahminim bu. Bu soruna direkt neden mi emin değilim, ama gün içerisindeki bazı hataları buldum: 1) B. 2) Kendini pozitiv hissettirmemek. 3) Fazla belirsizlik. 4) Farkındalığı çok fazla kaybetmek. Bunlar önemli sorunlar ve günün kalitesini düşürüyor. Yarın genel bir Study analizi yapıcam ve aynı zamanda bu problemleride çözücem. Ya da başarısız olucam. Artık spora da başlamak istiyorum.
Bu gün gün içerisinde krizler vardı. Ama çok değildi. Gece uyurken, bilinçli değilken tam olarak, yüzüstü uzandım. Ama bir düşünceye daldığımı hatırlamıyorum uykudayken. Uyanınca normal duruma geçtim. Ama gec geçtim bir az. Çok tehlikeli bir durum. Çok dikkatli olmak gerek.

Mistakes​

• kontrol
    • B.
    • Kendini pozitiv hissettirmemek.
    • Fazla belirsizlik.
    • Farkındalığı çok fazla kaybetmek.

Zincir​

357. Gün
Kriz Dönemi
✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

Start

Uranüs Yolcusu

75% Başarı - Tehlike​

Description​

Bu gün ne iyi ne kötü geçti. Ama bazı önemli dersler öğrendim. Sabah ders çalışmadan önce bir az uyudum. Normalden fazla yorğundum. Dersi 3 seans çalışmayı başardım. Stress fazlaydı. Yemekten sonra stress hala geçmedi. Tehlikeli bir ekran döngüsüne girdim. Bunu farketince tez çarenin bundan uzaklaşmak olduğunu anladım. Müzik ve s. hiç bir şey olmadan sadece uzandım ve sonunda uykuya daldım. Baya uyudum yine. Uyandığımda kendime gelmiştim. Ders çalışmaya başladım. Ama yine 2 seans oldu. Stress artıyordu. Bu sefer sorunun ne olduğunu anlamıştım. Düzende bazı boşluklar var. Uzun zamandır devam eden. İlk önemli boşluğu doldurmay başardım. Core Routines-leri ve Kuralları bir düzenli hale getirdim. Belirsizlikleri yok ettim. Ama bazı yeni belirsizlikler oldu. Bazıları çözüldü, çözülmesi gerekenlerde bulunacak ve çözülecek. İkinci sorun, Study Routine ile ilgili. Buraya geldiğimden düzgün bir hedefi tutturamadım. 4-4 seansı başaramadım. Bu sebepten hedefi düşürüyor ve 4 - 3 - (1) formatına geçiyorum. Şimdi önemli olan sürekliliği sağlamak. Bundan başka gün içerisinde stress yaratan bazı sorunlarda var. Ufak, ama etkisi büyük sorunlar. Onlarıda çözmek gerek. Bu akşam yapıcakım, ama dersten zaman olmadı. Yarın bitiricem.
Bu gün gün içerisinde krizler vardı. Ama çok değildi. Gece uyurken, bilinçli değilken tam olarak, yüzüstü uzandım. Ama bir düşünceye daldığımı hatırlamıyorum uykudayken. Uyanınca normal duruma geçtim. Ama gec geçtim bir az. Çok tehlikeli bir durum. Çok dikkatli olmak gerek.

Mistakes​

Zincir​

358. Gün
Kriz Dönemi
✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6