Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Doğru bakış açısı,sonsuza yolculuk../Bu Rezonans'ın günlüğü (93.GÜN)

None

Emekli Moderatör
vay be hepten 1 ay kalmış

Rezonans

Dndr Rsynlst
Aşırı asabiyet,baş ağrıları ve dikkat dağınıklığı yaşıyorum.

Son düzenleme:

Rezonans

Dndr Rsynlst
62

İyi hissediyorum,sabah sertleşmelerim tam istediğim boyutta.Sakallarımdaki boşluklar azaldı.Tam bir erkek adam gibi hissediyorum.

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Web Sitesi
neverfapturkiye.com
28 gün sonra Ana Sayfada sağ alttaki mezunlar listesindesin. Forumun ilk mezunu mu geliyor ne? :rolleyes:

Rezonans

Dndr Rsynlst
63

4.5 saat ders çalıştım.Daha stabil bir ruh haline sahibim.Hiç pmo yapmamış gibi hissediyorum.Beyin sisinde %65-70 azalma hissediyorum.Derslerimde,sporda daha iyi verim alıyorum.Sınava 1 ay kaldı.Haydi hayırlısı..

Rezonans

Dndr Rsynlst
65

Büyük bir devlet adamı olmak gibi bir hedefim var.Artık hayatımda cinsellik çok çok arka planda.35+ yaşlarda evlenmeyi planlıyorum. cinsel gücümü hayatımda kullanıp hedefime ulaşacağım.Kısaca inancı olan bir rasyonalistim.Kadınlara olan bakışım uzun bir süre uzun bir mesafede kalacak.Bu kararı tabi ki de bir günde almadım.Haftalardır düşünüyordum ve uygulamaya soktum.Şu sınavı başarıyla atlatmam hedeflerime ulasmam için önemli bir adım.
İyi akşamlar.

Rezonans

Dndr Rsynlst
68
Rüyalandım.2 gündür görevlerimi aksatıyorum.Bugün erken kalktım, bu 2 günü telafi etmeye çalışacağım.Bu sürecim gerçekten çok ilginç geçti.Yaklaşık 20 gündür sanki flatlinedayım. (Bugün de dahil) ama rüyalanabiliyorum,ara ara cinsel istek artıyor sonra uzun süre bir cinsel isteksizlik oluyor.Sadece ilerleyeceğim.

Rezonans

Dndr Rsynlst
6 saat ders çalıştım. Spor yaptım.Saat yedi sularında baş ağrılarım o kadar arttı ki gözlerim yaşardı.?Gerçekten fenaydı..

None

Emekli Moderatör
Ağrı kesici kullanmıyor musun dostum,bu arada geçmiş olsun

Rezonans

Dndr Rsynlst
Ağrı kesici kullanmıyor musun dostum,bu arada geçmiş olsun

Dostum kronikleşen bir baş ağrım olmadığından kullanmıyorum.Bu baş ağrısı büyük ihtimal nofap sürecinden kaynaklı.Geçen 100 günlük süreçte de böyle ağrılar yaşamıştım.Fakat böylesi hiç olmamıştı.İyileşme belirtisi diyip geçeyim (iyi diyelim iyi olsun :)

Rezonans

Dndr Rsynlst
69
5.30 saat ders çalıştım.Spor yaptım.Baş ağrım bugün yoktu.Son 3 hafta..❤

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6