Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Doğru bakış açısı,sonsuza yolculuk../Bu Rezonans'ın günlüğü (93.GÜN)

None

Emekli Moderatör
İlk paragrafta ufaktan bir gönderme seziyorum ?

Rezonans

Dndr Rsynlst
Matematik ders denemesi yaptım.30 soruda 29 net bıraktım hem de 39 dakikada.Yes beee dün sinirden kudurmustum bu haber çok iyi geldi. "Zorlukla beraber kolaylık vardır." Son gaz ileriii.

None

Emekli Moderatör
Matematik ders denemesi yaptım.30 soruda 29 net bıraktım hem de 39 dakikada.Yes beee dün sinirden kudurmustum bu haber çok iyi geldi. "Zorlukla beraber kolaylık vardır." Son gaz ileriii.
Netlerin gayet iyi ,her iki süreçte de güzel gidiyorsun

Rezonans

Dndr Rsynlst
10 pomodoro yaptım.İstediğim saate uyandım. (7.30) Az uykunun verdiği yorgunluk ve az da olsa dikkatsizliği hissettim.Bir kaç syf kitap okudum, kitap sarmadı.Bana özelden veya buradan sağlam kitap önerecek olan varsa yazsın.Yav bugün hayatın verdiği zorluk ve sıkıntıları iliklerime kadar yaşadım.PMO bizi ne güzel uyutmus şimdiye kadar,18 yasimda sıkintilarla baş başa kalıp savasabildim.Gerçekten üzücü..

None

Emekli Moderatör
Sıkıntılarla savaştan sakın kaçma aen onlardan kaçtıkça onlar çığ gibi büyüyerek üstüne geleceklerdir.Kitap okumaya yeni başladıysan Sherlock Holmes serisini okuyabilirsin basit hikayelerde olsa insana kitap okuma alışkanlıği kazandırabiliyolar

Rezonans

Dndr Rsynlst
4-5 günlük bir ara vericem.Her gün yazınca zaman yavaş geçiyor.

elvas

Mars Yolcusu
10 pomodoro yaptım.İstediğim saate uyandım. (7.30) Az uykunun verdiği yorgunluk ve az da olsa dikkatsizliği hissettim.Bir kaç syf kitap okudum, kitap sarmadı.Bana özelden veya buradan sağlam kitap önerecek olan varsa yazsın.Yav bugün hayatın verdiği zorluk ve sıkıntıları iliklerime kadar yaşadım.PMO bizi ne güzel uyutmus şimdiye kadar,18 yasimda sıkintilarla baş başa kalıp savasabildim.Gerçekten üzücü..
Dostum rational male by Rollo Tomassi çok iyi kitaptır mutlaka okumanı tavsiye ederim.İngilizcene güveniyorsan pdf hali var seviyesi uygun bence.Türkçe çevirisi de mevcut o paralı sanırım.Bir bak derim.

Rezonans

Dndr Rsynlst
Dostum rational male by Rollo Tomassi çok iyi kitaptır mutlaka okumanı tavsiye ederim.İngilizcene güveniyorsan pdf hali var seviyesi uygun bence.Türkçe çevirisi de mevcut o paralı sanırım.Bir bak derim.
Maalesef ingilizcem zayıf.Türkçe repertuarınız da ne var ?

Rezonans

Dndr Rsynlst
48

Bu günleri şuraya not alim : 13 25 ve 46 lanet günlerdi bir amaç doğrultusunda yurumeseydim bu günler beni patlatacak seviyedeydi.Bu arada 8.rüyalanma bugün gerçekleşti ve 9 pomodoro yaptım.Son gaz ileriii?

None

Emekli Moderatör
Yeni forumun ilk başarı hikayelerinden biri yükleniyor

Rezonans

Dndr Rsynlst
49

8 pomodoro yaptım.Ruh halim gayet iyi,son gaz ilerii

Rezonans

Dndr Rsynlst
Günü toplam 14 pomodoro ile bitirdim.Gayet verim aldım.Telefon kullanımım 3 saati geçmedi,şekeri kıstım,müziği kıstım yaklaşık 5 gündür.PMO yaptığım dönemde bir türlü kilo alamiyordum.Dün tartildim yaklaşık 2 ayda 7.5 kilo almışım,10 kilo daha lazım zabıta veya gardiyanlık için. Bugunluk böyle.. Keşke şu pandemi olmayaydı da kendimdeki değişimleri iyice gorebilseydim ya da boşver tam makine olalılım ondan sonra : ) bu zamanlar gelişim açısından kıymetli gerçekten.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6