Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Korkuyorum Arkadaşlar

ttttvfh8

Yeni Fapstronot
Arkadaşlar pmo yaptıktan sonra sol kolumda bişe oluyor. 22 gün önce 60 günlük sürecimi bozdum 60 gün önce başladı bu sol kolumun agirmasi , sizlamasi. Heyecan yaptığım için sol kolumda bişeyler oluyor sinirsel mi bilmiyorum ama korkuyorum arkadaşlar kalbime zararmi verdim acaba çok pmo yaptığım için kalbim zararmi gördü bilmiyorum korkuyorum arkadaşlar bişeyler yazın şuanda sürecimin 21. Gunundeyim bu sol kolumun böyle olması 3 ay önce başladı bişeyler yazın arkadaşlar doktorada gidicem

SDG

Yoda
Yani bu duruma yorum yapabilmek için kişinin uzman olması gerekiyor açıkçası. Vakit kaybetmeden ivedilikle doktora git derim.

Bununla beraber pmo vitamin mineral kaybına neden olduğu için yorgunluk yapabilir ama spesifik olarak sol kola sinirsel zarar verdiğini duymadım. Problem pmo dan tamamen ya da kısmen bağımsız olabilir. Ters bir hareket yapmışsındır, pmo yapınca da zedelenmeyi tetikleyici vazifesi görmüştür örneğin. Konunun pmo ile alakası olduğunu zannetmiyorum.

ttttvfh8

Yeni Fapstronot
Yani bu duruma yorum yapabilmek için kişinin uzman olması gerekiyor açıkçası. Vakit kaybetmeden ivedilikle doktora git derim.

Bununla beraber pmo vitamin mineral kaybına neden olduğu için yorgunluk yapabilir ama spesifik olarak sol kola sinirsel zarar verdiğini duymadım. Problem pmo dan tamamen ya da kısmen bağımsız olabilir. Ters bir hareket yapmışsındır, pmo yapınca da zedelenmeyi tetikleyici vazifesi görmüştür örneğin. Konunun pmo ile alakası olduğunu zannetmiyorum.
Yorumun için sağolasın can kardeşim. Ben 14 yaşından beri bağımlıyim ve pmo yaparken herkes gibi heyecanlanıyorum ve kalbim hızlı atıyor. Son 3 aydirda 3 kere pmo yaptım ve sol kolumda özellikle pmodan sonra ağrı artıyor ama ağrı gibidide değil içinde sıcaklasma oluyor. Yani pmo yaptıktan sonra dahada artıyor suandada var ama hafif. Korkuyorum kardeşim inşallah doktorada gidicem. Kalbime zararmi verdim neden böyle oluyor korkuyorum dostum. Şuanda zaten yorgunluğum çok yani bu pmo bana çok zarar verdi cooook. Bilgisi olan düşüncesi olan yazabilirmi arkadaşlar ):

ttttvfh8

Yeni Fapstronot
Farketmeden sol kolundaki kas dokuyu zedelemiş olabilirsin, zedelenen kas dokuya yük bindiğinde ağrı oluşmaya başlar,pmodan sonra kasların güçsüzleşmesiyle daha çok zorlanmaya başlanması normaldir, haliyle zorlanma artınca zedelenen kas dokuda ağrı oluşur. Koldaki ağrının kalple alakası olmaz ama sol kolunu ortopediye göstermeni tavsiye ederim(genelde hastanede zedelemişsindir diyerek geçiştirebilirler,film çekilmesini istemende fayda var)
Eywallah canını yediğim kardeşim yorumun için teşekkür ederim. Ben simdi ortopediyemi randevu almam gerekiyor yoksa başka biseyemi. Bu arada ben önceden çok duserdim kollarımın ustune futbol oynarken inşallah dediğin gibidir kardeşim inşallah kalbimde yada fiziksel olarak Büyük sıkıntım çıkmaz. Ama bu pmo pisliginden kurtulmak isteyen kim varsa Allah yardımcısı olsun ve bu forumu acanlardanda Allah razı olsun iyiki varsınız dostlar.

Şunuda söylemek istiyorum. Ben 14 yaşında bu pislikle tanıştım o günlerde beni ruhumu bukadar mahvedecegini bilmiyordum Allah'ım hepimize yardım etsin suanda 21. Gundeyim ama okadar yorgunum ki okadar ruhum daralmiski okadar hicbise yapasım yokki yani bütün kara bulutlaar üstümde gibi yada gerçekten üstümde inşallah süreç ilerleyince bu durumdan hayırlısı ile çıkarım.

Sol kolum için inşallah ciddi bişe yoktur çünkü ben ruhumu ve fiziksel olarak da kalbimi çok yordum inşallah kalbime zarar vermemisimdirc

İnşallah senin dediğin gibidir ama öyle olduğuna fazla inanmıyorum ama inşallah ondandır

SirHungry

Yeni Fapstronot
Pmo ile bunun ne ilgisi olabilir çözemedim ben. Yaptığın diğer aktiviteleri incele bence.

ttttvfh8

Yeni Fapstronot
Pmo ile bunun ne ilgisi olabilir çözemedim ben. Yaptığın diğer aktiviteleri incele bence.
Yaptığım tek şey bundan önce sadece pmo idi ve ben çok strese girerdim ver çok bagimliydim. Ve pmo yaptıktan sonra sol kolumun içinde bişey oluyor sıcaklasma , damarlarda karıncalanma gibi tam olarak ne bilmiyorum ama korkuyorum. Tahminimce sinirsel bir durum ama inşallah kötü bişe yoktur

ttttvfh8

Yeni Fapstronot
İlk olarak bir ortopediye göstermeni tavsiye ederim ama sonuç alamayıp kalple ilgili olduğunu düşünürsen kardiyolojiye de çıkabilirsin, bizim yorumlarımız sadece tavsiye niteliğinde sağlık gibi ciddi bir konuda mutlaka bir uzmana danışılmalı
Eywallah kardeşim faydalı yorumun için sağolasın. Gidicem ortopediye gidicem göstericem inşallah kotubisey çıkma sağolasın kardeşim korkuyorum Allah yardimcim olsun benimde sizzlerinde

Arkadaşlar pmo yaptıktan sonra sol kolumda bişe oluyor. 22 gün önce 60 günlük sürecimi bozdum 60 gün önce başladı bu sol kolumun agirmasi , sizlamasi. Heyecan yaptığım için sol kolumda bişeyler oluyor sinirsel mi bilmiyorum ama korkuyorum arkadaşlar kalbime zararmi verdim acaba çok pmo yaptığım için kalbim zararmi gördü bilmiyorum korkuyorum arkadaşlar bişeyler yazın şuanda sürecimin 21. Gunundeyim bu sol kolumun böyle olması 3 ay önce başladı bişeyler yazın arkadaşlar doktorada gidicem
Panik Bozukluk geçirmiş olabilirsin dostum. Kötü bir eylem olduktan sonra birdaha yaşar mıyım endişesi bu. Vücudun fap yaptıktan sonra kendini oraya odaklıyor böylelikle sende sanki bir ağırı - sanki kalp krizi geçireceğim korkusunu doğuruyor . Ama yinede bir doktora görün . Geçmiş Olsun .

ttttvfh8

Yeni Fapstronot
Panik Bozukluk geçirmiş olabilirsin dostum. Kötü bir eylem olduktan sonra birdaha yaşar mıyım endişesi bu. Vücudun fap yaptıktan sonra kendini oraya odaklıyor böylelikle sende sanki bir ağırı - sanki kalp krizi geçireceğim korkusunu doğuruyor . Ama yinede bir doktora görün . Geçmiş Olsun .
Reis
Doktora gidicem inşallah. Ama öyle zannetmiyorum yani sol kolumun içinde biseler oluyor Allah yardımcımız olsun dostum

ttttvfh8

Yeni Fapstronot
Psikolojikte olabilir ama sol kolumda gerçekten biseler hissediyorum

ttttvfh8

Yeni Fapstronot
Tavsiyem psikolog izzet güllüyü düzenli izlemendir hiçbir kaybın olmaz
Allah'a şükür İzzet Güllü hocami tanıtım onu yıllar önce tanıdım alllah onu iyiki karşıma çıkardı ve çokda istifade ettim önerin için teşekkürler. Beni biraz sıkıntıya ve bukadar dusunmeme iten şey sol kolumun hafiften böyle bir durumda olması ve bu sebeple vevseve yapmam. Sol kolum için doktora gidicem inşallah. Yorumun için teşekkürler dostum

IHG

Yedek Moderatör
Yardımcı Moderatör
Pmo bu tarz yan etkiler yapmaz diye biliyorum, öncelikli olarak bir doktora gorunmelisin.

8erk

Ay Yolcusu
Yatarak yapıyosan sol kolunu altına alacak şekilde yapıyosundur bu yüzden uyuşabilir

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6