Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Neverfap'i Bulmam Ve Sonrasındaki Sürecim (Neverfap Günlüğü)

defiantwarrior

Jüpiter Yolcusu

4 Mayıs 2024, Cumartesi​

1714896959169.png

Son düzenleme:

kafkaslı23

Yeni Fapstronot
Selamün aleyküm dostum monk modedeyken günde kaç saat telefon kullanıyorsun

LightElectricWave

Moderatör 🔱
Moderatör
Takdire şayan 👏 Başarılarınızın devamlılığını dilerim 🙂

defiantwarrior

Jüpiter Yolcusu
Hem nofap hem monk mode hem iki öğün yemek işini nasıl yapıyorsun dostum,bu kadar çok süreci aynı anda yürütmek iradeni zorlamıyor mu
Galiba belli bir gelişim eşiğine gelindiğinde insan için gerçek tatmin sağlanıyor. Başlangıçta bunları yapmanın kendimi sıkmaktan başka bir işe yaramayacağını beynimin bir kısmı söylüyordu. Frontal lobum geliştikçe ve dopamin sistemim toparlandıkça gelişimin kendisinin bana iyi geldiğini hissediyorum. İrade gücü, tüm dış etkenler ve tüm engeller sana boşver ne olacak sanki düşüncesini aşılamaya çalışsa da iç sesin-takıntılı düşüncelerin kendini bile parçalasa da sen yapmaya devam ettiğinde gerçek meditasyonu sağlıyorsun. Basit olan bir şeyde uzmanlaşma metodu bana iyi geliyor. Çok karmaşa yapmıyor. Analog bir düzenle ileri doğru yol almaya gayret ediyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6