Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Çöküş ve Çıkış

Targetlock

Deneyimli Üye
Gün 13
Yoğun bir güne uyandık. Gün sonunda eklemeler yaparım.

Güzel verimli bir gündü. 7 saat falan epey tempoluydu. Biraz daha işim var

Sonra yarın daha tempolu bir gün var.

Son düzenleme:

Targetlock

Deneyimli Üye
Gün 14

Yurtta kalıyorum. Bu ramazan bitene kadar da spor yapamam. Dolayısıyla aklıma kilo verebilmek için bir proje canlandırdım.

Proje şöyle ;
Rızkımızı Allah veriyor. Ancak biz oburluk ediyoruz.
Kuranda da oburluk pek iyi bir hadise olarak geçmiyor.
Bakara suresindeki israiloğullarının bir işe konsantre olup adanmaları , arınmaları gereken yol var.
Oburlukları da başlarına bela oluyor.

Neyse. İnsanın arınması için önemli ipuçları , halletmesi gereken içsel mevzular için yol nasıl olmalıdır?
Kendimize hakim olmaya hangi duygulardan veya düşünce sisteminden kurtularak başlayacağız? Sorularının bariz yanıtları var.
( ki bence bakarayı okuyan israiloğullarından kendine tonla benzer şey bulur. Belki o kadar yoğun semptomlu olmaz ama bulur.)

Proje şu şekilde; Su serbest olmak üzere yemekhanede asla aşım ücreti vermeyeceğim. Suyu dışarıdan alabilirim. O mevzuyu hallederim.

Zaten ekonomi malum. Bu şekilde kısıtlı beslenme bana kilo verdirir. 1 aya yayılmış biçimde.
Sahurda testosteron macunu yiyebiliyorum bir kaşık. Onu ve suyu hariç tutuyorum.

Targetlock

Deneyimli Üye
Agalar relaps. Beklenmeyen bir relapstı.
Aslında bekliyordum da böyle beklemiyordum. Testo macunu yararlı etkileri ve krizleri erkenden getiriyor. Bu krizi atlatamadım.

Targetlock

Deneyimli Üye
Planları bir gün önceden yazarsam o gün daha verimli oluyor. Kendimi şartlıyorum.
Hazır relaps olmuşum güzel bir başlangıcı kendimden esirgeyecek değilim.

Yarın ( Gün1) :

• Sahurda yulaf+ fıstık ezmesi, testo sos + bol su ! ✅
  • 7 Uyanış ✅
  • Yatağı topla✅
  • Anatomi pratiklerine bak.✅
  • Fizyoloji pratiklerine bak.✅
  • Fizyoloji 4 saatlik videoyu yok et.✅
  • Fizyoloji pratik sınavına gir.✅
  • Fizyoloji 4 saatlik ikinci videoyu göm.
  • Fizyoloji slayt tekrarı + çıkmışları çöz.✅
  • Dost meclisi kahvesi.✅

Son düzenleme:

Targetlock

Deneyimli Üye
Gün 1

“Kendi alevinde kendini yakmaya hazır olmalısın; Önce kül olmadan nasıl yeniden dirilirsin?”

En çok kendi alevim yakar. Kül olmayı reddeden bir yapıya sahip olmam tembelliği de beraberinde getiriyor. Bu da küçük ızdırapları ertelememi ve sonunda yıkılmamı sağlıyor. Az ama düzenli acı çekmek önemliyken ben uzun bir süre acı çekmeyip birden kapasitemin üzerinde acılarla boğuşuyorum. Bunu da kendim yapıyorum.

Rutinleri yıktık. Malesef. Yenilerini ortaya koyalım.
Rutinlerin geliştirici etkisini hep müziklerin yükselen temposuyla bağdaştırıyorum.
Yukarıdaki müziğin 1.08 inden sonrası gibi. Derinden gelen durdurulamaz yükselişe kulak vermek keyifli.

Gün 1 sona erdi.

Targetlock

Deneyimli Üye
Evet madem dipteyiz yeni rutinler inşa edelim.

Sabah Rutini :
Hedef 6 da uyanmak. Lakin şimdilik 7 7.30 gibi uyanıyorum.
Sabah uyandıktan sonra aç karnına testosteron macunu ve vitamin bağışıklık macununu kullan.
1.5 litre su göm.
Günün en rahat hallolacak hedeflerini 1.5 saat içinde hallet.

Şimdilik bu rutini uygulayıp alışkanlık haline getirince diğerlerini de ekleyeceğim.

Targetlock

Deneyimli Üye
Gün 5 :

Nasıl geçti anlamadım. Zaman hızlı.
Macunla beraber devam ettiğim süreçte şimdiden sağlam ereksiyonlar mevcut.
Devam ediyoruz bakalım. Sporla uğraşamıyorum. Fazladan 15 kg var. Buna rağmen sağlam ereksiyonlar var. Demek ki tam bir makine olsaymışız ooo.
İleride tecrübe etmesi nasip olur inşallah.

Targetlock

Deneyimli Üye
Gün 6

Bugün erken uyandım. Lakin geri uyudum. Olsun. Bunu hemen aşabilirim. Önemli olan uyku düzeninin geri gelmesiydi.
Şimdi güne bağaşıklık macunu ve testosteron macunu ile başlıyoruz.
Güçlü ereksiyonlara devam. Enerji artışı da gözlendi.
Faydaları iki kat daha çabuk ve daha etkili görmeye başladım. Eski sürecimde 15 20 li günlerdeki durumumu şimdi hissediyorum. Bu iyi haber tabi. Bir de işin kötü haberi var. Krizler de aynı şekilde gelecek. İki kat güçlü. Flatline da iki kat boğucu ve uzun gelecek.
Bugün ders çalışmam lazım.
Gün sonunu verimli getirirsek harika olacak.

Targetlock

Deneyimli Üye
Gün 7 :
Resmen enerji doluyum. Ayrıca krizler de geliyor. Şu an vahşi bir hayvan gibiyim. Kontrol etmeye çalışıyorum kendimi.
Testo ve vitamin macunlarımı yiyip ders çalışmaya başlayacağım.
Tüm gün boyunca fizyoloji ve histoloji çalışmayı hedefliyorum.
Odaklanmam biraz daha artmalı. 20 gün sonra sınavım var.

Targetlock

Deneyimli Üye
G8:
Sabah 6 da uyan sinyalleri geliyor. Şİmdilik uyuyorum biraz daha. Olsun bu düzelir diye çok ilgilenmiyorum.

Bugün toplantı var. Ardından 6 saat kadar bir süre ders çalışmayı hedefliyorum. Gün sonu gelip burayı güncelleyeceğim.

Bu arada ereksiyon problemim çok öncelerden vardı. Son 90+ süreçten sonra o kalmadı. Her 90+ da bir güzel özellik benimle kaldı.
Yine sabah ereksiyonları muazzam.
Lakin bu da beraberinde çok güçlü krizleri getiriyor. 3 öğü kriz geliyor.
Bugünler sorunsuz geçse de 15 li günlerde daha normale dönsem diyorum.
Ayrıca sürecin ilerleyen kısımlarında telefon konusunda ciddi yaptırımlarım olacak.

Targetlock

Deneyimli Üye
G12:

Sabah uyanma saatim 6 ya indi.
Bunu gece düzgün bir saatte uyuyarak 22 - 5 , 23 - 6 saatlerine çekmem gerek.
Hemen uyanıp verimli birkaç saat geçirmem lazım.

Sürecin en krizli anlarındayım.
Günde 2 3 den aşağı kriz gelmiyor. Savaşıyorum.
Bu arada bir yandan da testo artırıcı macun tüketiyorum. Normalde bu kadar olmazdı ama süreci olumlu yöne götürüyor tabi.
Bir ilk yaşayarak gece uykumdan uyandıran ereksiyona şahit oldum. 100 lü günleri görmüş ve iki kez 90+ süreç yapmış birisi olarak savaşması çok zor bir krizdi. Hatta en zoruydu diyebilirim.
Odaklanmam arttı.
Enerjim de arttı.

Gelelim rutinime;

Her sabah tıraş olmaya gayret ediyorum.
Askeri bir disiplin şeklinde. Bir yerde okumuştum askerlere her sabah tıraş olmaları onlara kendilerinin farkında olmadan ben erkeğim telkini vermeleri içindir çünkü kadınlar tıraş olmazlar diyordu. Deniyorum. Kişisel bakımıma harcadığım ekstra kaynak ve süre ise doğrudan kendime saygımı artırıyor.

Bugün en az 4 saat çalışmam gerekiyor.
Sınavıma 2 hafta kaldı.

Targetlock

Deneyimli Üye
Son Samuray filmindeki Nathan Algren gibi bir Japon köyünde bir süre detoksa ihtiyacım var. O arada günlük tutup yeteneklerimi geliştirmek istiyorum. Film çöküşü ve çıkışı çok iyi işlemiş hayran kaldım

Targetlock

Deneyimli Üye
Gün 14:
Kendime not :

Kaosun , aptallığın , tek düzeliğin , nankörlük ve sevgisizliğin , samimiyetsizliğin ve ihanetin normal karşılandığı toplumda yer altına inmek soylu bir davranıştır.
Yalılması gereken aklı güçlendirmek , bol bol okumak geçmiş dönemlere bakmak gerekir.
Bununla beraber güçlenmiş akılla kişi kendisinin kim olduğunun araştırması içine girmelidir. Güçlü ve zayıf yönlerini öğrenmelidir.
Bu yolda acıyı seveceksin. Göz yaşın ağacı büyüten su gibidir. Alın terin yine öyle.
Acı çektikçe güçlenecek güçlendikçe acı çekeceksin.
Aptallar ordusuna da kin duyarak kendi konforunu bozma.
Aranızda başlayan sözsüz iletişimler oluşacaktır. Vurucu bir şekilde galip gel. Tek kelime etmeden onları paramparça edebil.
İmajını da taklit ile değil güçlenmiş akılla , aklın çizdiği rotada çektiğin acıyla keşfedersin. Baskın , güçlü özelliklerini geliştir. Zayıf yönlerine en az düşmanın kadar hakim ol. Karanlığına ve aydınlığına hakim ol.
Zirvelere çık. Vadilere in.
Bu yolculuk seni güçlendirecektir.
Güçlendikçe kinin zayıflıktan doğduğunu fark edeceksin.
Sürekli yaz.
İnsan okuyarak ve satır satır yazarak gelişir.
Aptal ordusu sana saygı duymaya başladıklarında tek istediğin ilgi ise buyur karış aralarına.
Zamanla aptallar ordusu genişler böylece.
Eğer aptallar ordusunun saygısına ihtiyacın dahi olmadığını anladığında kendine duyacağın saygıyı şimdiki halinle tahmin bile edemezsin.
Güçlenmiş ve kendinin farkına varmış benliğinin bu hayatta yapacağı görevler olacaktır. Amacına sıkı sıkıya sarılıp onu başarana kadar duramayacaksın.
Kötülüğün kırmızı gözlerine dimdik bakabileceksin.
İyiliğin şefkatli ellerini de tutacaksın.
Bu yolculuk seni müthiş bir dengeye oturtacak.
Bu yolculuk elini pantolonuna 90 gün sokmamakla biten bir yolculuk da değil.
İşin en acı tarafı organını bir müddet ovuşturmadan durabildiğinde buna sevinemeyeceksin. Kendini ne kadar aciz bir hale soktuğun için üzülebilir ya da kendini fazla büyük gördüğün için kızabilirsin.
Fakat bu da bir ilerlemedir.

MJR DEGTYAREV

Yeni Fapstronot
G12:

Sabah uyanma saatim 6 ya indi.
Bunu gece düzgün bir saatte uyuyarak 22 - 5 , 23 - 6 saatlerine çekmem gerek.
Hemen uyanıp verimli birkaç saat geçirmem lazım.

Sürecin en krizli anlarındayım.
Günde 2 3 den aşağı kriz gelmiyor. Savaşıyorum.
Bu arada bir yandan da testo artırıcı macun tüketiyorum.

Targetlock

Deneyimli Üye
Gün 17 :
Sabahları erken kalkıyordum kendiliğinden bugün kahve bol tükettim. Yarına erken uyanamayabilirim.
Her sabah tıraş oluyorum.
Odaklanma biraz canlandı. ( Sınav geldi diye de olabilir.)
Enerjim arttı.
Sesimde bir derinlik hissediyorum.
Ses kaydı alıyorum on günde bir aynı metni okuyacağım.
Diksiyonum iyidir. Yan fayda olarak arada yanlışlar olursa düzeltmek amaçlı kaydı önemsiyorum.
Ereksiyon 24 yaşıma kadar olan en iyisi.Premium.

Spor yok malesef.
Fazladan 15 kg var.
Okunması gereken kitaplar var. Yaz için ağırlıklı hedefim kitap ve spor. O vakte kadar umarım final ve komite iyi geçer. Aşırı stresliyim bu yüzden.

Krizler eski süreçlerin 2 3 katı daha zorlayıcı.

Targetlock

Deneyimli Üye
macunun sürece yararı nedir tam olarak
Macun enerji artışı güç artışı odaklanma ciddi libido artışı ve testo artışına katkıda bulunuyor.
Faydasını gördüğüm bir ürün.
Gece yarısında ereksiyona uyanıyorum bazen.
Normalde krizlerle baş edebilirken bu macunla hem sayısı hem de şiddeti artıyor.
İlerlemem güçleniyor.

MJR DEGTYAREV

Yeni Fapstronot
Macun enerji artışı güç artışı odaklanma ciddi libido artışı ve testo artışına katkıda bulunuyor.
Faydasını gördüğüm bir ürün.
Gece yarısında ereksiyona uyanıyorum bazen.
Normalde krizlerle baş edebilirken bu macunla hem sayısı hem de şiddeti artıyor.
İlerlemem güçleniyor.
abooo krizler daha tehlikeli hâle gelmiyor mu

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6