Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Doğru bakış açısı,sonsuza yolculuk../Bu Rezonans'ın günlüğü (93.GÜN)

None

Emekli Moderatör
Çok kötüyüm.Mastürbasyon sacmaligina bir daha bulasmayacagimdan adım gibi eminim.Ama geleceğe dair çok umutsuzum,ayakta duracak halim yok.Bugün olumlerin acı verme oranlarına baktım.Inancim olmasaydı kesinlikle buradaki surem çoktan dolmuştu.Dostlar ruh halim duzelmeyene kadar asla buralara gelmeyecegim.Söz veriyorum.
Geleceğe takılma,sen şuan anı yaşayıp şu bağımlılıktan kurtulama bak yavaş yavaş geleceğin de güzelleşecektir.İnzivaya mı çekilirsin ne yaparsın bilmiyorum ama şu ruh halini bir şekilde düzelt ve bir daha intihardan bahsetme.90'a ve ilerisine emin adımlarla yürüyen bir rezonans bekliyorum

Rezonans

Dndr Rsynlst
22

Surecteki 2.rüyalanma yaşandı.Normalde ruyalaninca çok üzülürdüm ama bugün öyle olmadı.Hem çok rahatladım hem de flatlinedan çıkıştan da kaynaklanıyor olabilir enerji kazandım.Döl kalitem ilk defa bu kadar yüksekti.Eskiden ruyalarimda mastürbasyon yapıp bosalirken bu surecteki ruyalanmalar ilişki sırasında oldu.Bu durumu belirtmek istedim çünkü doğal olanı olması gereken buydu.Bu iş bitti beyler.

Rezonans

Dndr Rsynlst
Yarından itibaren yapmaya çalışacaklarım :
1)5.00'da uyan.
2)günde en az 12 pomodoro yap.
3)Telefonun ders dışında kullanımı 2 saati gecmeyecek.
4)Sabah spor yapılacak. (Esneme mekik şınav)
5)Salona gidilecek. (Olan günler)
6)En az 2 sayfa kitap okunacak.
7)Saçma sapan alışkanlıklara son verilecek.
8)Şeker olabildiğince azaltılacak.
9)3 öğün yemek yenecek.
10)En az 1 ayet ve hadis okunacak.

Hazırladığım plana yarın başlıyorum.10'da 7 ve üstü başarılı olduğum anlamına geliyor

Rezonans

Dndr Rsynlst
24

Belirtmeyi unutmuşum son 3 gündür şeker de genel anlamda hayatımdan çıktı.7 pomodoro yaptım.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6