Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Doğru bakış açısı,sonsuza yolculuk../Bu Rezonans'ın günlüğü (93.GÜN)

Rezonans

Dndr Rsynlst
Yüksek libido uyutmuyor bea.Müziğin dibine vuruyorum ne yapayım

None

Emekli Moderatör
Yüksek libido uyutmuyor bea.Müziğin dibine vuruyorum ne yapayım
Öyle bi durumda soğuk duşa gir veya birtakım bölgeleri buz gibi soguk suyla biraz yıkadıktan sonra süt içip kitap okumaya başla uyuman uzun sürmez.Müzige gelince bir anda kes ara ara şarkılar içinde tekrar etse de bir zamandan sonra kesilir

Rezonans

Dndr Rsynlst
Öyle bi durumda soğuk duşa gir veya birtakım bölgeleri buz gibi soguk suyla biraz yıkadıktan sonra süt içip kitap okumaya başla uyuman uzun sürmez.Müzige gelince bir anda kes ara ara şarkılar içinde tekrar etse de bir zamandan sonra kesilir
Son çarem soğuk duş olsa yine de yapmam,çok zor geliyor.Diğer tavsiyeler altın değerinde kaptan

Rezonans

Dndr Rsynlst
33
4.rüyalanma yaşandı.Sporu bırakmakla enerjimi donusturememeye ve sık ruyalanmaya başladım.Evde hafif hafif spor yapacağım.Geç uyudum geç kalktım çalışmalarım aksadı biraz.Şu ana kadar sadece 4 pomodoro yapabildim.

None

Emekli Moderatör
Sporu mutlaka bir şekilde yap dostum,enerjini bir şekilde yararlı faaliyetlere yönlendirmen lazım

Son düzenleme:

Rezonans

Dndr Rsynlst
Duygusal dalgalanmalar bu günlerde aşırı arttı.Pek iyi değilim.

None

Emekli Moderatör
O günlerde bende aynı şeyleri yaşıyordum sonrasında dayanamadım bozdum şimdi 5 aydır 15 günü geçmeye çalışıyorum demek istediğim sürecin ne kadar kötü giderse gitsin bozma çünkü daha iyi bir süreçle toparlayacağının garantisi yok.Ayrıca en kötü süreç bile bozmaktan daha iyidir

Rezonans

Dndr Rsynlst
O günlerde bende aynı şeyleri yaşıyordum sonrasında dayanamadım bozdum şimdi 5 aydır 15 günü geçmeye çalışıyorum demek istediğim sürecin ne kadar kötü giderse gitsin bozma çünkü daha iyi bir süreçle toparlayacağının garantisi yok.Ayrıca en kötü süreç bile bozmaktan daha iyidir
Ne güzel söyledin be dostum.Tşk ederim 2021'e her yönüyle güçlü insanlar olarak gireceğiz.Abim sana güvenim tam

Rezonans

Dndr Rsynlst
35

5.rüyalanma yaşandı. 5 pomodoro yaptım.

Rezonans

Dndr Rsynlst
Bugun ders calisirken bayagi verim aldım.9 pomodoro yaptım.Yabancı forumdaki (nofap) sitesinden bir kac guzel mezun günlüğü buldum çevirip atacağım.Bence çok güzel olur.Sıkıntı olacaksa atmam belirtin lütfen.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6