Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Doğru bakış açısı,sonsuza yolculuk../Bu Rezonans'ın günlüğü (93.GÜN)

Rezonans

Dndr Rsynlst
25

Bu sabah cinsel içerikli rüyalar gördüm tam orgazm olacağım sırada uyandım.Gerçekten berbat bir his.. Son 2 aydır hiç bu kadar zorlanmamıştım.Bugün diş hastanesine gittim tek basima dolguları yaptım randevu aldım artık iletişim kurmak çok kolay.Dün 11 pomodoro yaptım.Zihnim şekeri de bırakmamla beraber daha zinde.

None

Emekli Moderatör
Sanki dün relaps olmuştun ne ara bir ayı devirdin hiç anlamadım bile sayılı gün çabuk geçiyor,iyi gidiyorsun aynı şekilde devam

Rezonans

Dndr Rsynlst
30

Bir ayı devirdim zaman çok hızlı geçiyor.Maalesf ilk ay kendime çokta bir şey katamadim.Bugün salon kaydimi donduracagim çünkü hedefimden beni alikoydugunu fark ettim. (Enerji açısından)
Surecimin son 2 ayını dolu dolu geçirmek istiyorum.Sınavda sürecin 93.gününe denk geliyor.Başaracağım,başaracağım,başaracağım.

"Acı geçici,mükemmeliyet sonsuza dek sürer."

Rezonans

Dndr Rsynlst
12 pomodoro yaptım.Genel itibariyle iyiyim.

Rezonans

Dndr Rsynlst
31

Dün gün boyunca çok fazla idrara çıktım,bu gecede sürdü.Aşırı idrar şehvetimi yükseltti saatlerce uyuyamadim ve o azgınlık hali uzunca bir zaman sürdü.Dün gece zor geçti ama son gaz ilerii

None

Emekli Moderatör
Bugün özellikle tetikleyicilere karşı dikkatli davran münkün olduğunca konfor alanından uzak durmaya çalış

Rezonans

Dndr Rsynlst
10 pomodoro yaptım,4 tane daha yapmayı planlıyorum.Doğru bakış açısıyla baktigimdan süreç rahat geçiyor fakat 2 gündür gerçek anlamda üremek istiyorum,doğal olanı da bu biliyorum.Kendimi sıcak tutarak idrara çıkma sorunumuda çözdüm.Bu aralar şekere fena abaniyorum kısmam lazım.

None

Emekli Moderatör
Dogal da olsa kendine bir süre daha ürememen gerektiğini hatırlat :),bir de şekeri bir an önce kıs ani kan sekeri yükseltmesi insana krize sokuyo

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6