Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

En Dipten Zirveye

Gaucho

Mars Yolcusu
BUGÜN YAPILANLAR
SABAH 6.30 7.30 ARASI KOŞU
09.00 14.40 ARASI DERSLİK
14.50 17.20 ARASI KÜTÜPHANE
ARKADAŞLARLA BULUŞMA
SPOR OFF DAY.
EK :
Açıkcası anksiyetenin getirdiği yorgunluk ve mutsuzluk hali beni sürekli negatifliğe itiyor. 90 gün sonraki kendim inşallah buraları okurken bu dertlerden kurtulmuş huzurlu bir hayat yaşıyor olur.

Gaucho

Mars Yolcusu
Süreçte 6.gündeyim.
Her gün düzenli 3 saat ders çalışıyorum.
Kafam biraz yoğun.
Bugün daha aramalara bakmak için bile telefonu açmadım açmayı da düşünmüyorum. Hatta tuşlu telefona geçebilirim.

Gaucho

Mars Yolcusu
8.gün 3 gündür 0 dakikaya yakın instagram kullanımı.
Sabahladığım için az bir yorgunluğum var ama problem değil. Ders molası verdim 2 saat 45 dakikaya ulaştığımda bir iki saatlik uyku izni vereceğim kendime. Akşam arkadaşlarımla dışarı çıkmayı düşünüyorum.
Onun dışında ek olarak eklemek istediğim bir şeyler var. Daha önce 30 günlük 3 haftalık süreçlerim oldu fakat bu sefer sosyal medya dahil pek taviz vermiyorum. Burada gördüğüm garip bir yarar var. Etraf daha canlı daha renkli gözüküyor lan. Hakikaten sanki elle özenle hepsine cila çekilmiş gibi daha canlılar. Sabah bir koşuya çıkayım biraz açılırım dedim. Normalde uykusuz kaldığım günün sabahı ölü gibi olurdum. Ulan sprint bile atabiliyorum. Beyin sisi azaldı biraz fakat halen var yani. Şeker diyetine de başlayacağım 30. güne geldiğimde inşallah. Önce sosyal medya ve fapten bir kurtulmamız gerekiyor. Herşeye bir anda yüklenirsek olmaz.

Gaucho

Mars Yolcusu
9. gün bugün instagramı bırakışımın 4. günü
Bugünkü hedefler 3 saat ders çalışma. Omuz Triceps günü Akşam da havuza girmek.

Gaucho

Mars Yolcusu
15. gün devam ediyor.
Ders çalışıyorum bunun yanında telefon detoksu devam ediyor.

Gaucho

Mars Yolcusu
17.gün
12. Gün Instagram ve telefon detoksu
Sosyal anksiyete 0
Dün garip garip hareketler yaptım meydanın ortasında bir anda durup son ses istiklal marşı söylemeye başladım sonra bağıra bağıra şarkı söyledim çok garipti ama içimden geldi.
Onemli olan şey insanların ne dediği umrumda değildi

Son düzenleme:

Gaucho

Mars Yolcusu
Bugün genel olarak yapmamam gereken şeyleri yaptım Instagram'a girmesemde redditte saatlerimi harcadim aşırı berbat beslendim sabah tavuk burger sonra akşam çıtır tavuk ekler vs derken kötü oldu. Bunun yanında aşırı bir cinsel isteğim vardı gece zaten cinsel rüya gördüm ama bosalmadim. Sabah gercekten cinsel isteğim vardı pmo yaptığımı dusununce aşırı saçma geldi igrendim hatta. Fakat redditte saatlerimi harcadiktan sonra ve bu beslenmelerin ardından cinsel istek yerini pmo isteğine bıraktı fakat herhangi bir tetikleyiciye maruz kalmadan dışarı attım kendimi bisiklet sürmeye çıkacağım şimdi.

Gaucho

Mars Yolcusu
23 bitti 24e girdik de bu okb bırakmıyor rahat. Onun dısı telefona tekrar dondum bugun hayvan gıbı reels ızlemek ve fıfa oynamak dısında bır sey yapmadım. Yarın sabah ıtıbarıyle hocamla cızdıgımız programa baslayacagım.

Gaucho

Mars Yolcusu
26.Gün Relapsed.
Relapse olma sebebi : Canım mast yapmak da istemiyordu sadece bu okbnin geçmeyeceğini ya da gerçek olabileceği korkusuyla biraz sinirlendim ve ümitsizliğe kapıldım. Sonrasında bile isteye gidip relapse oldum. Fakat anladım ki bu pmo okbyi tetikleyen temel etkenlerden. Bir daha bu şekilde sinirlenmemek için kendime bu kadar boş zaman ayırmayacağım.

Gaucho

Mars Yolcusu
Bu sefer süreçte hemen bütün dopamin kaynaklarını kesmeyeceğim. Pmo ve ekran bağımlılığını bırakarak başlayacağım. Şeker,Hayal kurma,Sürekli uyuma isteği gibi istekleri bir süre kesmemeyi düşünüyorum. Şunu biliyorum isteseydim tekrardan hepsini bir anda bırakıp gene 26. güne gelebilirim. Fakat burada şunu devreye sokacağım. Artık tek odağım süreç değil. Canım çok abur cubur çekiyorsa suyunu cıkarmadan yiyeceğım.

Bu sefer süreçte hemen bütün dopamin kaynaklarını kesmeyeceğim. Pmo ve ekran bağımlılığını bırakarak başlayacağım. Şeker,Hayal kurma,Sürekli uyuma isteği gibi istekleri bir süre kesmemeyi düşünüyorum. Şunu biliyorum isteseydim tekrardan hepsini bir anda bırakıp gene 26. güne gelebilirim. Fakat burada şunu devreye sokacağım. Artık tek odağım süreç değil. Canım çok abur cubur çekiyorsa suyunu cıkarmadan yiyeceğım.
hepsini tek seferde bırakmak çok zor. Beyin adeta kıvranıyor. Üstesinden gelmek için büyük bir irade lazım o da çoğumuzda yok. monk modlara çok başladım ama bitiremedim

Gaucho

Mars Yolcusu
Bugün acilen sürece başlamam gerekiyor. Cinsel sorunlarım çok iğrenç noktalarda gibi hissediyorum olmayadabilir fakat en temizi bunların hepsinden arınmak. Kesinlikle beyinimin toparlanmaya ihtiyacı var. Bunu her saniye hissettiriyor. Benimde mutlu olmaya hakkım var ve bunun yolu sadece nofap yapmak ile olmayacak biliyorum. Dostlarım zor zamanlardan geçiyorum yaşadıklarını neden anlatmıyorsun diyorsunuz fakat anlatabileceğim şeyler değil. Hayatta her zaman daha büyük dertler vardır mutlaka. Fakat bazen bazı şeyler 2 senenize mal olabiliyor. Dualarınızı bekliyorum bende sizin duacınızım inşeallah. Ders temposu ve nofap dışında ek bir ekleme yapmayacağım bu hafta heh birde instagram komple kapatacağım tekrardan aşırı fazla tetikleyici bulunuyor. Umarım şu süreç ile bu bütün pisliklerden arınır çok mutlu bir ömür yaşarım. Normalde 3 gündür fap yapmıyorum fakat tetikleyicilere baktığım için onları saymayacağım.

Gaucho

Mars Yolcusu
7.gun hakkında bir şey yazamadım o gün biraz yoğun şekilde sinir krizi geçirdim. Eve kendimi zor atıp saatlerce ağladım. Terapiye başlamam lazim acilen. Pokb hayatımı sömürüyor.

Gaucho

Mars Yolcusu
9. Gün Bugün itibari ile sosyal anksiyete kısmında gene klasik bir ilerleme kaydettik. Önceki süreçlerinde olduğu gibi gene insanlarla daha rahat konuşmaya başladım. Daha rahat espri yapabiliyor daha rahat insanlarla vakit geçirebiliyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6