Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Neverfap'i Bulmam Ve Sonrasındaki Sürecim (Neverfap Günlüğü)

kafkaslı23

Ay Yolcusu
Sıkı kampa geçtim. Bu süre zarfında sadece neverfap sayacımı işleteceğim. Kamp sonunda umarım istediğim noktada olabilirim. Bir amaç uğruna elimden geleni yapacağım. Buralardayım. Gerçekten dönüşüm geçirdiğime inanıyorum. Bu kadar fark edeceğini tahmin edemiyordum başladığım zaman. Dile kolay, 5 ay olacak. Kendimle gurur duyuyorum. Bir aşamanın daha kaldığına inanıyorum, bağımlılıklar konusundaki durum ile ilgili bu. Bazı içselleştirmeler için bir bu kadar süre daha gerekeceğine inanmıyorum. Umarım 1-2 ay daha geçtiğinde zihnimdeki kalıntı olan zararlı alışkanlıkları da yok edeceğim.

20.06.2024​

Ekli dosyayı görüntüle 1875
Hangi kamp dostum neverfap kampımı yoksa senin kendine özel kampmı bende kampa girmeyi düşünüyorum kendine özelse yardımcı olabilirmisin

6. aya girdin bile, tebrikler!
Bu foruma katıldığımdan beri yöneticiler ve moderatörler olarak başından beri desteğinizi hissediyorum. Gerek siz gerek Black Rose LightElectricWave her birinize teşekkür ederim. Burada günlüğüme beğeni desteği atan kafkaslı23 ProfesionalNofapper Delifisek Conqueror King Elessar ve sayamadığım diğer dostlara da teşekkür ederim. Birçok arkadaşla organize olabilmek ve birlikte yükselmekte büyük bir iş. Benim için artık bitecek bir yol değil bu. Kesilir mi ya da bölünür mü orasını bilemem. Ben o iradeyi ortaya koyuyorum ve kesintiye uğrayacağını hiç düşünmüyorum. Ben başladığımda başaracağıma inanarak yola koyuldum. Hayatım boyu nefret ettiğim fap döngüsünün sıradan hale dönüşmesi etrafımda ve zihnimde, bana epey zararlar verdi.

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Bu foruma katıldığımdan beri yöneticiler ve moderatörler olarak başından beri desteğinizi hissediyorum. Gerek siz gerek Black Rose LightElectricWave her birinize teşekkür ederim. Burada günlüğüme beğeni desteği atan kafkaslı23 ProfesionalNofapper Delifisek Conqueror King Elessar ve sayamadığım diğer dostlara da teşekkür ederim. Birçok arkadaşla organize olabilmek ve birlikte yükselmekte büyük bir iş. Benim için artık bitecek bir yol değil bu. Kesilir mi ya da bölünür mü orasını bilemem. Ben o iradeyi ortaya koyuyorum ve kesintiye uğrayacağını hiç düşünmüyorum. Ben başladığımda başaracağıma inanarak yola koyuldum. Hayatım boyu nefret ettiğim fap döngüsünün sıradan hale dönüşmesi etrafımda ve zihnimde, bana epey zararlar verdi.
Rica ederiz, hissetirebildiysek ne mutlu bize :) Ana formulleri cozdugunu dusunuyorum. Basaricagına inaniyoruz, öyle olmalı. Zararlardan dönülebilir. Düssen bile her zaman ayağa kalkmalı.

ProfesionalNofapper

Tony Montana
Rica ederim. Her zaman buradayiz:)

Alsesloren17

Yeni Üye
Öncelikle tebrik ederim. Sürecin bir çok kişi için ilham verici.
Rica etsem sürecin ile alakalı daha kapsamlı vir girdi girme şansı. Var mı? Önceki sen ile şu anki senin arasındaki farkı çok merak ediyorum :)

Öncelikle tebrik ederim. Sürecin bir çok kişi için ilham verici.
Rica etsem sürecin ile alakalı daha kapsamlı vir girdi girme şansı. Var mı? Önceki sen ile şu anki senin arasındaki farkı çok merak ediyorum :)
Desteğin için teşekkür ederim. Benliğime güvendim. Zor gibi gözükeni yapmanın kendime daha iyi geldiğini ve ferahlatıcı bir his verdiğini gördüm, çok çalışkan olmayı, bağımlılıktan gereksiz sosyal medyadan boş içerikten uzak durmayı, iradeyle var olmayı öğrendim, sürece güçlü bir inançla başladım. Yazı için bir ön hazırlığa ihtiyacım var. Kısaca önceki ben, sadece sahte hazlarla kendini uyuşturan ve mücadele ile hedeften kaçan biriydim. Yeterince değildi yani 3 birim iyi iş varsa 4-5 birim saçma işler vardı. Metin okumaktan kaçan, bir şeylerin üstüne gitmeyen hallerim vardı. Hep mücadeleciydim ama kendi potansiyelime hep haksızlık ettim. Kendi gözümde birçok şeyi hep büyüttüm. Şimdi iyi anlıyorum ki hepimiz aslında daha iyiye ve güzele erişebiliriz. Sağlam bir sebep olmalı. Ben hayatımda ilk kez neverfapı öğrendim ve şu ana kadar bir kere yaptım. Çünkü başında neden başladığımın gerekçelerini kendime iyi anlattım. Bozma ihtimali ya da vazgeçme ihtimali ve benzeri hayatta her ihtimal var. Fakat olay beyinde ve yaklaşımlarda.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6