Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Tekrardan

Moony

Venüs Yolcusu
Selam dostum sürecini bugün bozmuş ve üni sınavına hazırlanan biri olarak sana katılabilir miyim arada buradan yazışırız güzel olabilir.

Namesta

Ay Yolcusu
Oh be saat 12 de uyuyacaktım dersi bitirdim şimdi uyucağım 9 saat çalıştım sporumu yaptım. Saat 0.44 olduğu için yeni gündeyiz bugün de 9 saat çalışırım merkeze gideceğim. Verimli gündü daha iyi olabilirdi en iyisi olana kadar en iyisi bu gün

Namesta

Ay Yolcusu
2 günlük dopamin detoksundan sonra sürece başlıcaktım 2 gün geçti bu sefer pbyk kitabını tekrardan okuyacağım şart 2 3 birşey daha İnternet problemi artık komple çözülücek çünkü storytel aldım sorunum yemek yerken fln İnternete giriyordum artık kitap dinleyeceğim derslere direkt başlayacağım kendimi ödüllendirecek birşey arıyordum onda da 2 günde 1 3 saatliğine onda da derslerimi tamamlarsam tamamlamazsam girmeyeceğim gene de girersem oyun işini kapatacağım oynamacağım
Ağır kahve bağımlısıyım yurtdısındanda kahve gelmesi son 3 ay boyunca günde 8 tatlı kaşığı nescafe gole espresso içiyordum son haftalarda bu 11 oldu bıraktım 2.günümdeyim kahve de içmeyeceğim İnternete de girmeyeceğim dizi de izlemeyeceğim dizi haftada 1 o da 1 dizi kaldı haftalık gelen üyelik almıştım onun için bir de. O da bittikten sonra dizi işi sınava kadar kapanır inşallah bu youTube daki neverfap videolarına günde 30 dakikamı ayıracağım günde 30 dakika o kadar yeni şüreç bu sefer yapana kadar herşey imkansız görünür artık relaps olduktan sonra kendime kızmıyorum bazı alışkanlıklarım değiştirmem sağlıyor relaps sayesinde kahveyi bıraktım relaps sayesinde İnterneti diziyi filmi bıraktım sosyal medyayı sporumu aksatma aya başladım derslerimi çalışmaya başladım disiplinli olmaya başladım kitap olmaya başladım uyarı olarak bakıyorum relapslere artık

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6