Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Çöküş ve Çıkış

Targetlock

Deneyimli Üye
16 Gün 12 Saat :

Evet artık monk mode a geçeceğimi söylemiştim.

Sosyal medyaya giriş yok. Lakin sosyal medyayı kapatmayacağım. Uygulamayı da silmeyeceğim.

Youtube da gerektiği kadar gireceğim. Araştırmalar ve akademik mevzular için. Telefon bağımlılığımı kpntrol edersem çok çok çok daha iyi hale geleceğimi biliyorum.
Eski sürecimde denemiştim. Sürecin ortalarındaydım. Telefonu bir gün kullanmamaya çalıştım ve nf den çok daha zorladı beni. Bu noktaya eğilirsem ödülüm büyük.

Tatlı yok. Paketlenmiş ürünler yok.
Sadece meyve şekeri ve glikoz alacağım. Meyvenin de dozu belli olacak.

Her gün soğuk duş almaya çalışacağım.

Bu günlük rutinimi bir aya oturturum. Üniversiteye yurda da iyice alışırım ve bir sonraki ay spor ile devam ederim diye planladım.
Hem ilk sınavımdan yüksek almam da çok önemli senenin geri kalanı için.

Müzik yok

Monk modun getireceği zorluk ve dopamin geri çekilmesini nasıl aşacağım diye düşünüyorum.
Bir müddet hislerimi kapatmam gerekecek.
Sadece yapılacaklar listeme odaklanmam gerekecek.

Enerjik olduğum zamanda enerjik olamayacağım zamanlar için çalışmam gerekecek.
Ha bu arada sabah uyanış 6 - 6.30 arası.
Başlayalım.

Targetlock

Deneyimli Üye
Dün gün 17 idi

Güne soğuk duşla başladım.
Bu zamana kadarki en yoğun akademik programı atlattım ve bu yüzden epey yorgundum.

Targetlock

Deneyimli Üye
Bugün üzülerek farkına vardığım mevzuyu söylüyorum.

Benim sosyal medyaya / telefona olan bağımlılığım nf den daha güçlü bir bağımlılık.

Bu durumu elbette faydama kullanabilirim ancak beni umduğumdan çok daha fazla zorlayacak.
Ben süreçte sosyal medyayı vs silmeyip kontrol sahibi olduğumu, kendimi mahrum bırakmadan bağımlılığımı yendiğimi kanıtlamak istiyorum kendime.

Netice olarak monk mod için fazla zorlandım. Sosyal medya / telefon bağımlılığının üzerine ciddi eğileceğim.
Avantajım ise nf den elde edeceğim düzelme sinyallerini daha güçlü elde edeceğim. Nf nin getireceği testo ve maskülenite harici her fayda daha etkili ve hızlı gelecek. Bu nedenle nf yi görmezden gelip sadece bununla uğraşabilirim. Bir yandan nf sürecinde olduğum aklıma dahi gelmez. Daha zor bir mevzuyla uğraşıyorum çünkü.

Monk modu iptal ediyorum. Bu durumun monk mod ile ilgili olmadığını ve benim başlamam gereken noktanın sosyal medya telefona olan bağımlılığım olduğunu fark ettim. Bunu gündemimden ayırmayacağım.

Bu arada gün 18

B

Brock

Misafir
Bugün üzülerek farkına vardığım mevzuyu söylüyorum.

Benim sosyal medyaya / telefona olan bağımlılığım nf den daha güçlü bir bağımlılık.

Bu durumu elbette faydama kullanabilirim ancak beni umduğumdan çok daha fazla zorlayacak.
Ben süreçte sosyal medyayı vs silmeyip kontrol sahibi olduğumu, kendimi mahrum bırakmadan bağımlılığımı yendiğimi kanıtlamak istiyorum kendime.

Netice olarak monk mod için fazla zorlandım. Sosyal medya / telefon bağımlılığının üzerine ciddi eğileceğim.
Avantajım ise nf den elde edeceğim düzelme sinyallerini daha güçlü elde edeceğim. Nf nin getireceği testo ve maskülenite harici her fayda daha etkili ve hızlı gelecek. Bu nedenle nf yi görmezden gelip sadece bununla uğraşabilirim. Bir yandan nf sürecinde olduğum aklıma dahi gelmez. Daha zor bir mevzuyla uğraşıyorum çünkü.

Monk modu iptal ediyorum. Bu durumun monk mod ile ilgili olmadığını ve benim başlamam gereken noktanın sosyal medya telefona olan bağımlılığım olduğunu fark ettim. Bunu gündemimden ayırmayacağım.

Bu arada gün 18
Çözüm basit denendi onaylandı. Telefonu sat ve tuşlu telefona geç özgürlüğüne kavuş. Telefon parasının bi kısmıylada bir yetimin eğitimine yardım edebilirsin :) tavsiye

Targetlock

Deneyimli Üye
Çözüm basit denendi onaylandı. Telefonu sat ve tuşlu telefona geç özgürlüğüne kavuş. Telefon parasının bi kısmıylada bir yetimin eğitimine yardım edebilirsin :) tavsiye
Kendimi mahrum bırakmak istemiyorum sosyal medyadan. Bıçak gibi kesilip atılmasındansa orada olmasına rağmen savaşmak istiyorum.
Bu şrkilde seçimlerimin daha farkında olabilirim.

Targetlock

Deneyimli Üye
Gün 19

Resmen iç enerjim nükleer bomba gibi.
Bugün ders çalıştım. İnşallah yarın da devam eder bu enerji.
Çok net bir vaziyette iletişimim yeteneklerim ikiye katladı.
İnşallah bu da devam eder.

Targetlock

Deneyimli Üye
22 GÜN 12 SAAT :

Sabah soğuk duş alındı.
Derslerdeki belirlenen hedeflere ulaşıldı.
İçimde bir enerji var. Bu enetjiyi daha ilerideki geri çekilmenin sarsıntısız geçmesi için verimli kullanmayı düşinüyorum.
İletişimim daha iyiye gidiyor.
Enerjimin karşı taraftan hissedildiğine eminim.
Göz temaslarım gerçekten ciddi güçlendi.
Psikopat gibi bakmaktan bahsetmiyorum. Ancak kadınlarla konuştuğumda sohbet arasında göz temasına giriyoruz ve hafif hafif kaçırıyorlar. Ben göz temasını kesiyorum zaten doğal olarak arada ama tekrardan kurar kurmaz hemen kaçırıyorlar.
Bu durumun açıklaması nedir umrumda değil hoşuma gidiyor.
Sabah 6/6.30 da uyanmaya alıştım.
Dikkatimde de artmalar mevcut. Hafızam da daha iyi.
Süreci kesinlikle daha iyiye götürmeyi hatta hiç bozmamayı hedefliyorum.
Düzenimi ve dersleri oturtana kadar spor bana şu evrede sadece yük olur demiştim. 12 kasımda sınavım var. Sonra spora yazılırım.

Targetlock

Deneyimli Üye
Evet geçmiş süreçte günlük tutmanın faydaları önceden ne gelecek kestirebilmektir.
Gün 25 ve içimde resmen hidrojen bombaları patlıyor.
Geri döndüm baktım. O zaman da krizler geliyormuş. Enerjim şimdiden daha azdı. Okudukça hatırladım.
29 günde bir durulma geliyor. Muhtemelen 2 gün sonra gelir o durulma evresi.
Durulma zamanlarında plana bağlı kalmak cehennemin içinden grçmek gibi.
Tamamen bilinçaltında başka bir yeteneğinin kilidi açılıyor. Sen de hayal ettiğin ile tutarlı ilerliyordun.
Durulma zamanı yerini aksiyon zamanına bırakıyor. Tebrikler en az 3 kat daha gelişmiş durumdasınız
Eğer bu durulma zamanları çok uzun sürerse faydaları da o kadar sağlam olacak demektir.
Yani yararına kullanıp planlara odaklı ilerlediğinde flatline a uyandığım her gün adına krndimi şanslı addedeceğim.

B

Brock

Misafir
Evet geçmiş süreçte günlük tutmanın faydaları önceden ne gelecek kestirebilmektir.
Gün 25 ve içimde resmen hidrojen bombaları patlıyor.
Geri döndüm baktım. O zaman da krizler geliyormuş. Enerjim şimdiden daha azdı. Okudukça hatırladım.
29 günde bir durulma geliyor. Muhtemelen 2 gün sonra gelir o durulma evresi.
Durulma zamanlarında plana bağlı kalmak cehennemin içinden grçmek gibi.
Tamamen bilinçaltında başka bir yeteneğinin kilidi açılıyor. Sen de hayal ettiğin ile tutarlı ilerliyordun.
Durulma zamanı yerini aksiyon zamanına bırakıyor. Tebrikler en az 3 kat daha gelişmiş durumdasınız
Eğer bu durulma zamanları çok uzun sürerse faydaları da o kadar sağlam olacak demektir.
Yani yararına kullanıp planlara odaklı ilerlediğinde flatline a uyandığım her gün adına krndimi şanslı addedeceğim.
Öğrenmeye baya açıksın hocam maşallah .umarm eğitim hayatın bunu etkilemez veya olumlu etkiler :)

Targetlock

Deneyimli Üye
Gün 26

Evet dün bahsettiğim geri çekilmelerin başlangıcı olabilir.
Ruh halim enerjik değil.
Üzerimde sinir yok.
Bu ruh halimi tasvir edeyim :
Yağmurlu hava. Çam ormanının karşısında ormanı yüksekten görecek vaziyette ahşaptan yapılma boydan camlı bir karadeniz evinde şömine ateşinin eşliğinde, önünde çay ve koyu ahşap masasında önünde işlerinin bulunduğu kağıtlara gömülmüş bir kişi gibiyim.
Tek başımayım. Her yer sakin. Şöminenin çatırtısı kulağıma geliyor ve bir müddet burada kalacağım.
Burada kalacağım ve işlerimle uğraşacağım.
Telefonu pek de umursamıyor sadece şömineyi dinliyorum ve işlerime bakıyorum.
Ha bir de aşağı katta home gym var. Evet ruh halim kendine bir yer seçse şuan burada çok huzurlu olurdu.
Tahminen 20 günden aşağı da orayı terk etmezdi

Targetlock

Deneyimli Üye
Gün 27 :

Sorumluluklarımı yerine getiriyorum. Enerjik değilim ama odaklıyım diyelim.
Bu şekilde devam etmem gerekiyor. Evet zor. Ama ben de kolay değilim. Zaten bu dünyada misafiriz. Bu nedenle biraz cefa çekelim. İstesek de çekemeyiz sonra özleriz hep buraları.

Sabahları artık 6 da uyanıyorum. Alarmsız da uyanıyorum. Yatağı falan da topluyorum.
Bunlar göz ardı edilen ama yapılduğı taktirde görev bilincinizi etkileyen olaylar.
Uyku düzenini oturttuğuma göre bir adım ileri gidip de geceleri 1 2 saat uyanabilmeliyim.
23 ile 00 arası uyurum.
Bu uyanacağım saat muhtemelen 03.30 falan

Targetlock

Deneyimli Üye
Gün 32 :
Ruh halim durgun fakat işlerime odaklı bir haldeyim. Enerji patlamalarını yerini kontrole bıraktı.
Şimdi stresi kontrol etme ve planlara devam etme vakti.
Zor mevzular değil.
Fakat 15 gün boyunca yoğun ders çalışmam lazım. Odaklanma gücüme ihtiyacım var.
İçimden bir ses diyor ki bu bir iki haftalık sürecin sonunda tahminen bir enerji patlaması ve 20 gün şiddetli kriz dönemleri falan gelecek.
Eğer enerjimi kontrol edebilirsem bazı yeteneklerim normale dönebilir.

Bu da enerji patlamaları olduğundaki ruh halimi yansıtan müzik :

Son düzenleme:
B

Brock

Misafir
Gün 32 :
Ruh halim durgun fakat işlerime odaklı bir haldeyim. Enerji patlamalarını yerini kontrole bıraktı.
Şimdi stresi kontrol etme ve planlara devam etme vakti.
Zor mevzular değil.
Fakat 15 gün boyunca yoğun ders çalışmam lazım. Odaklanma gücüme ihtiyacım var.
İçimden bir ses diyor ki bu bir iki haftalık sürecin sonunda tahminen bir enerji patlaması ve 20 gün şiddetli kriz dönemleri falan gelecek.
Eğer enerjimi kontrol edebilirsem bazı yeteneklerim normale dönebilir.

Bu da enerji patlamaları olduğundaki ruh halimi yansıtan müzik :
15 gün odaklanabilceģinden eminmi içindeki ses ? Buarada aurora iyiymiş

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6