Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Çöküş ve Çıkış

Targetlock

Deneyimli Üye
Gün 34 :
Odaklanmam iyi durumda.
Beynim kendini yeniden yapılandırıyor.
Ben de bu süreci 10 gün sonra sporla destekliyorum artık sonunda.
Günlük çalışma rutinim oturdu.
Bundan kaynaklı boş vaktimi belirleyebiliyorum ve boş vaktimi fitness ile doldurmaya gayret edeceğim 10 gün sonra.
Kilo vermeye başladım.
Tabi bu çalışma düzenini oturturken yemeğe dikkat etmedim ama buna rağmen kilo verdim. Bu iyi haber. Spor ile desteklersem daha iyi olacaktır.

Spora başladığım an günlüklere bu konuyla ilgili gelişmeleri de ekleyeceğim. Günlükte 10 gün sonra agresif ilerlemeler görülebilir.
Fakat o vakte kadar sınavım için ter dökmem gerekiyor.

Kadınlar konusuna gelince elbet bu 34 gün içinde etkiler gördüm.
Bu gördüğüm etkiler şuan umrumda değil.
Kendime daha fazla kafa yormak istiyorum. O nedenle selam verdiğim kucağıma atlasa da durum değişmeyecek :D

Sesimde dıştan fark edilmese de bir derinden gelme durumu mevcuttu geçen günlerde. O gitti şimdi.

Tahminen 10 gün içinde ses v 2.0 güncellemesi gelir.

Gün içinde sakin ruh halindeyim. Odaklı ve sakinim. Bu günleri sabırla geçirmenin tadını çıkarıyorum.
Bu günleri geçirirken akademik ilerlemelere ve kitap okumaya önem gösteriyorum.

Targetlock

Deneyimli Üye
Gün 35 :

Bugün de iyi geçti. Sabah ve akşam kriz geliyor ama sorun yok.
Odaklanmam da gayet iyi.

Targetlock

Deneyimli Üye
38 gün 13 saat :

Krizler de aynen bu şekilde gidip geliyor.
Yarın soğuk duş alacağım.
Odaklanmam iyi durumda.

Targetlock

Deneyimli Üye
Gün 41
Harika bir enerji geldi. Neden?
Soğuk duşu full almaya başladığımdan dolayı.
Full soğuk duş + Sabah erken uyanma + bazı günlerde kahve içiyorum. Kafeini stratejik kullanmak lazım.
Bu enerji veriyor.
Odaklanmam iyi durumda.
Cildim daha diri duruyor.
Göz temasım çelik gibi. Sosyal konularda da rahattım fakat daha rahatım artık.
Heyecanlanma yok. Özgüvenim çok çok çok daha iyi. Maşallah.

Kızlarla tesadüf diyemeyecdğim kadar fazla göz göze gelmeye başladık.
Üzerime de atlasalar belli sınırların ötesine gidemem. Ama inanılmaz da hoşuma gidiyor bu olay.

Enerji artmaları ve geri çekilmeleri olabilir. Sürecimi bu duruma bağlı kılmak yani kendimi faydalarına bağımlı kılmak istemiyorum.
Bu da benim kötü geçen günleri ( Neye göre kötü işte. İlerleme yolundaysan kötü günün yoktur.) samimice kucaklamama neden oluyor.
Sonra ödülünü alıyorum tabi.

Targetlock

Deneyimli Üye
50. GÜN 8. SAAT :

Evet. Odaklanmamı gerektiren yoğun günler geride kaldı.
Odaklandım da.

Krizler geldi. ED uzun zamandır yok olmuştu. Şimdi çok daha iyi durumdayım.
Seste derinleşme başladı heralde.
Enerji bazen gelip gidiyor.
Yarın spora başlıyorum.

Targetlock

Deneyimli Üye
53 gün 10 saat :

Enerji iyi. Depolar dolu.
Sosyal olarak gelişimini maşallah fark ediyorum.
Bugün sesim ve diksiyonum için iltifat aldım.
Spora yazıldım sonunda. Önümdeki 60 gün hardcore spor ve sınav olacak gibi.

Alper Bahçebaşı

Venüs Yolcusu
Gün 41
Harika bir enerji geldi. Neden?
Soğuk duşu full almaya başladığımdan dolayı.
Full soğuk duş + Sabah erken uyanma + bazı günlerde kahve içiyorum. Kafeini stratejik kullanmak lazım.
Bu enerji veriyor.
Odaklanmam iyi durumda.
Cildim daha diri duruyor.
Göz temasım çelik gibi. Sosyal konularda da rahattım fakat daha rahatım artık.
Heyecanlanma yok. Özgüvenim çok çok çok daha iyi. Maşallah.

Kızlarla tesadüf diyemeyecdğim kadar fazla göz göze gelmeye başladık.
Üzerime de atlasalar belli sınırların ötesine gidemem. Ama inanılmaz da hoşuma gidiyor bu olay.

Enerji artmaları ve geri çekilmeleri olabilir. Sürecimi bu duruma bağlı kılmak yani kendimi faydalarına bağımlı kılmak istemiyorum.
Bu da benim kötü geçen günleri ( Neye göre kötü işte. İlerleme yolundaysan kötü günün yoktur.) samimice kucaklamama neden oluyor.
Sonra ödülünü alıyorum tabi.
Abi ben niye göz göze gelmiyorum. 30larda olduğumdan mı? 40 olsa göz göze gelir miyim?

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Abi ben niye göz göze gelmiyorum. 30larda olduğumdan mı? 40 olsa göz göze gelir miyim?
Kendine daha iyi bak, bakım yap, dışarıya en rahat (fakat şık) hissedebileceğin gibi çık.
Birkaç kız sana baktıktan bir süre sonra göz göze gelebilmek kolaylaşıyor.

Targetlock

Deneyimli Üye
56 gün 9 saat :

Maşallah. Sosyal gelişmeler hoşuma gidiyor. Bununla birlikte kontrolünü kaybetmek istemiyorum. İnşallah yeteneklerini artırıp kendimi kontrol etmeyi de güçlendireceğim.

Fazla güç ve hepsi kontrol altında. Bunun şahıslarla bir alakası yok. Bu durum seçimlerle alakalı.
Bu nedenle sosyal olaylardaki gelişmelerini ve kontrol yeteneğimi seçimlerime borçlu olacağım.
Bu seçimleri doğru şekilde yapmak hepimize nasip olur inşallah

Spor mevzusuna gelince spora başladım. Kardiyoları artırıyor ve başlangıç hareketleri yapıyorum. İstasyonlarda bir müddet calışacağım. Kısa bir müddet. Hamlama ağrıları geçince kardiyo ve ağırlık antrenmanına devam edeceğim tabi.

Kardiyo olarak ip atlamayı istiyorum.
Bir boksör gibi ip atlamak isterim.
Beslenme düzenine elimden geldiğince uymaya gayret ediyorum.
Bu arada Mart ayına kadar fitness marttan sonra da kick boks a gitmeyi düşünüyorum. Tabi kick boksun başlangıcı Şubat da olabilir.
Jordan Peterson sözü der ki "Bir erkek olgunlaştıkça kendini canavara çevirmeli ve bu canavarı medeni bir şekilde kontrol altında tutmalıdır."

Neticede zina önemli bir yasak bu canavarı dizginlemem için yeterli bir sebep oluyor kadınlara karşı.

Sosyal konularda saçma bir şekilde öne çıkma isteği vardı. Şükür o da kontrol altında. Tabi bu canavarları her zaman kontrol edemiyorum. Çoğunlukla ipler bende ama.

Erkekler ile ilişkilerim de saygıya yönelik bir hal almaya başladı. Bu konuda epey meyilliymişim aslında. Tahminimden iyi gelişiyor olaylar.

Benim dövüş sporuna gitme nedenlerin ise kriz anlarında savunabilmek ve içimdeki maskülen targetlock u sağlıklı bir şekilde dışarı çıkarmak.
Eğer bunu başarabilirsem gölgemle iç içe gireceğim ve karanlıklarda gizlenen ödülleri arayacağım.
2 ayda bir yoğun sınav temposu var.
Bu noktada zaman yönetimi yeteneğimi geliştirmeye çalışıyorum.
Sporla beraber umarım başarabiliriz. Fakat kesinlikle çok çok zorluyor.

Yolda, bir mekanda , mağazada kadınlarla göz göze gelme oranım ve sürem arttı. Konuştuğumuz konular derinleşti.Fakat totomuz mu kalkmalı hayır. Nf ye teşekkür ediyor ve biraz daha mutlu bir şekilde hayatıma devam etmek istiyorum. Bazen bu kısım yok oluyor. Onu da belirtmek istiyorum. Yanımdan geçen kedi gibi oluyorlar bazen. Bazen ben bir hayalet oluyorum. Bu kısım beni faydaları gördüğüm zamanki kadar sevindiriyor. O zamanları hatırlıyor ve faydaları tekrar görmek istiyorum ama bu isteğine de son vermem lazım. Faydalara bağımlı değil de sürece sadık ve durumların kıymetini bilerek ilerlemem kesinlikle daha doğru gibi geliyor.

Dikkat hafızam geçen günlerde gayet iyiydi. Şimdilerde belirgin bir fayda olarak göze çarpmıyorlar ama halimden memnunum.

ED iyice azaldı.
Sabah krizleri gelmiyor ama sabahları öyle bir ruh hali var ki içimde ( son iki gündür yok ) sanki bir boğayı yumruklayıp bir kabile kadınla ilişkiye girebilecek potansiyel enerji var ama öylece duruyor krize sebep olmuyorlar.
Sabahları testodan mıdır bilmem sesim çok hoşuma gidiyor. Sonra etki geçebiliyor ya da kalabiliyor.

Genel durumdan memnunum. Bu faydalar bazen geliyorlar geldiklerini bir buçuk iki katı kadar süre de gidiyorlar.
Onları tekrar görünce eski bir dostla karşılaşmış gibi oluyorum.

Targetlock

Deneyimli Üye
Gün 61

Spora gittim dün. Isınmalar bitti. Bugün de gideceğim. Ocak 1 e kadar kardiyo , dengeli beslenme ve ders çalışma konusunda kendime meydan okuyorum.
Aklıma görev gelmiyor arkadaşlar. Şu gelişimi hızlandıralım.
Görev seçin ve buraya yazın. Takvime alıp onu uygulayayım. Bana eşlik etmek isterseniz de belirtin lütfen.

Tempest

Anka
Gün 61

Spora gittim dün. Isınmalar bitti. Bugün de gideceğim. Ocak 1 e kadar kardiyo , dengeli beslenme ve ders çalışma konusunda kendime meydan okuyorum.
Aklıma görev gelmiyor arkadaşlar. Şu gelişimi hızlandıralım.
Görev seçin ve buraya yazın. Takvime alıp onu uygulayayım. Bana eşlik etmek isterseniz de belirtin lütfen.
Görev olarak ders çalışmakla ilgili bi görev olursa sana katılabilirim . Benim de bu ara cok düzensiz gidiyor .

Targetlock

Deneyimli Üye
Gün 63
Beslenme düzenine uyuldu.
Salon kapalıydı. Kardiyo yaptım.
Dersler konusunda yarından sonra çok ciddi bir maratona giriyorum yine.
1 ay sürecek.
Stratejiler hazırlandı. Verim hesaplandı. Rutine döküldü. Uyarsak bizimdir.

Krizler geliyor ara ara. Gelen krizler çok güçlü. Khal Drogo gibiydim krizler o denli güçlüydü. Bugün mücadele etmesi zor bir gündü.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6