Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Çöküş ve Çıkış

Hetal

Yeni Üye
Cidden sana çok özendim , aynı zamanı yaşıyoruz ama sen gerçekten yaşıyorsun umarım süreci hiç bozmazsın

Targetlock

Deneyimli Üye
Genel olarak memnun kaldım bugünden. Benim için asıl olay yarın sabahtan başlıyor. Sabah saat 6 7 gibi uyanmam gerek.
3 ana , zor dersle savaşacağım.
Öğle gelen kriz , akşam da geldi. Maşallah bu sıra 3 öğün krizdeyim.
Soğuk duş aldım.

kurtuluşasd

Yeni Üye
Hocam kış aylarında da alıyor musun soğuk duşu. Ben yaz zamanı başlamıştım bu işe gayet iyi gittim . Sonra bir bıraktım kış gelmiş. Şimdi kışın alınca bir sıkıntı olur mu? Almak istiyorum fakat pek akıllıca gelmiyor bu iş bana

Targetlock

Deneyimli Üye
Hocam kış aylarında da alıyor musun soğuk duşu. Ben yaz zamanı başlamıştım bu işe gayet iyi gittim . Sonra bir bıraktım kış gelmiş. Şimdi kışın alınca bir sıkıntı olur mu? Almak istiyorum fakat pek akıllıca gelmiyor bu iş bana

Bugün başladım tekrar soğuk duşa. Dışarı çıkmadıkça problem olmaz heralde. Banyodan çıktığımda sıcak duş aldıysam üşürdüm. Ama soğuk duş aldığımda kapıyı açınca ısınıyorum :D

kurtuluşasd

Yeni Üye
Bugün başladım tekrar soğuk duşa. Dışarı çıkmadıkça problem olmaz heralde. Banyodan çıktığımda sıcak duş aldıysam üşürdüm. Ama soğuk duş aldığımda kapıyı açınca ısınıyorum :D
Tamamdır hocam sağ olun. Ben de bu günden itibaren başlamaya çalışacak. Umarım süreci tamamlarsınız

Targetlock

Deneyimli Üye
59 GÜN 11 SAAT:
Gece krizle boğuştum. Sabah da krizle boğuştum. Bu süreçten sonra flatline a falan girersem heralde 90. güne kadar gıkım çıkmaz hahahaha

Dün uyku tutmadı. Gece çalıştım biraz daha. Sabah erken kalkamadım. Planladığımdan biraz daha az verimli geçecek bugün ama iş yüküm azaldı.

İki bela dersi hallettim. Aralarından en uğraştıranı da gitmiş oldu. Son kalanı da yapabilirsem tamamdır. Sağlam bir gündü. Böyle devam etmeliyim. Yoruyor bayağı.
Soğuk duşumu da aldım.

Son düzenleme:

cici panpa

Satürn Yolcusu
Web Sitesi
www.neverfapturkiye.com
59 GÜN 11 SAAT:
Gece krizle boğuştum. Sabah da krizle boğuştum. Bu süreçten sonra flatline a falan girersem heralde 90. güne kadar gıkım çıkmaz hahahaha

Dün uyku tutmadı. Gece çalıştım biraz daha. Sabah erken kalkamadım. Planladığımdan biraz daha az verimli geçecek bugün ama iş yüküm azaldı.

İki bela dersi hallettim. Aralarından en uğraştıranı da gitmiş oldu. Son kalanı da yapabilirsem tamamdır. Sağlam bir gündü. Böyle devam etmeliyim. Yoruyor bayağı.
Soğuk duşumu da aldım.
Reis gizliden mesajlarını okuyorum :) örnek alıyorum valla seni

Targetlock

Deneyimli Üye
60.Gün
Bugünün günlüğünü yazmadan önce belirtmem lazım ki uzun zamandır bir prensipler zinciri içinde yaşamak istiyordum.
Hala istiyorum.
Bugünden itibaren de tüm kalıplarımı zincirlerimi kırıp parçalamak istiyorum.

İnsan basit bir varlık değildir.
Orjinime dönme vaktim geldi. Bir insan olarak ve erkek olarak bana dayatılan bu yaşamı istemiyorum.
Öncelikle zararlı duyguları üzerimde etkisiz kılacağım.
Zararlı duygularımı, o an hoş gelen her şeyi bırakıp önemi önceden kestirdiğim amaçlara yürümem gerekiyor.

If diyet modeline geçiyorum.
Minimalist bir şekilde yaşayıp maksimalist bir şekilde çalışıp somut faydalar, başarılar ortaya koymam gerekiyor.

Yapmam her gereken ne varsa beni engelleyen sindiren bir başka bir yanım da var.
Daha fazla cesaret kazanmalıyım.

Zararlı arzuları törpüle.
Doğru düşün.
Verdiğin sözleri tut.
Gerçekleri savunmaya devam et.
Minimalist ve sade bir şekilde yaşa.

Aklımda ve kalbimde dönüşüme gitmem gerekiyor. Bu zamana kadar geriye attığım fakat önemli olan ne varsa geri dönüp toplamam gerekiyor.

Bizler *ok gibi yaşadık da iyi sonuçlar bekliyoruz. Bu böyle olmaz. Geri dönüp gerçekten yapmamız gerekenlere odaklanmadıkça başarılı olamayız.

Bakenga

Emekli Üretken Üye
Başarılar hocam, iki ayı doldurmuşsun. 90 günü tamamlayıp bir an önce mezun olursun inşallah. Özgüvenin daim olsun. Hergün sekteye uğratmadan prensiplerine sadık kalacağına eminim.

Targetlock

Deneyimli Üye
3 alanda iyileşmem gerekiyor.
1 ) Derslerim ( Mesleki bir iyileşme için şart)
2 ) Yatırım
3) Spor ( Bu işin kendine yatırımı oluyor.)

Bütün bunlar için erken uyanmam şart. Disiplini kurmalıyım.
Spor için önce fazla olan 10 kg mi yok etmem lazım. Beslenme alışkanlıklarımı değiştirmem gerekiyor.
Sürecimin bundan sonraki kısmında bu üç özellik üzerinde duracağım

kovabalıksatranc

Mars Yolcusu
3 alanda iyileşmem gerekiyor.
1 ) Derslerim ( Mesleki bir iyileşme için şart)
2 ) Yatırım
3) Spor ( Bu işin kendine yatırımı oluyor.)

Bütün bunlar için erken uyanmam şart. Disiplini kurmalıyım.
Spor için önce fazla olan 10 kg mi yok etmem lazım. Beslenme alışkanlıklarımı değiştirmem gerekiyor.
Sürecimin bundan sonraki kısmında bu üç özellik üzerinde duracağım

Çok fazlı uykuyu araştırabilirsin hem uykudan verim alırsın hemde kendine yatırım yapabilmek için gerekli zamanı oluşturmuş olursun

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6