Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Çöküş ve Çıkış

Targetlock

Deneyimli Üye
Şimdi gelelim 90 - 180 kısmına :

Dopamini kontrollü olarak azaltalım.
Malum yarın pazar. Sokağa çıkamıyoruz. Evde hapsolmuşluk hissini iyice tatmış olacağım.
Yarın sadece ders amaçlı teknolojiyi kullanacağım.
Youtube a girmeyeceğim. Bu da durumu biraz artıracak. Yarın yine öfkeli olacağım.

Öfkeli olmaktan daha zoru öfkeyi kontrol etmektir.
Öfkemi kontrol etmek için uğraşacağım. Bunu başarırsam otokontrolüm adına sağlam bir kilit açılacak.

Şimdi gelelim sürece. Evde kaldıkça dolaba hücum ediyorum.
Bunu değiştirmeyeceğim. Sadece salatayı artıracağım. Bu da dolaba hücum edip salata yemem demek.

Git gide düzene çekerim böylece diyeti.

Kişisel gelişime aktarmadığım enerji beni kötü etkiliyor.
Bir kitaptan sevdiğim söz : Sanılanın aksine zihnin normal durumu kaostur.

Şimdilik bu üç özelliği otomatikleştireceğim:
Diyet ve kontrollü teknoloji, erken uyanma (8.00). İlk ikisi artan zorlukta olacak.

Sonra eklenecekler :
Kitap ( Psikoloji, mantık)
Spor

Targetlock

Deneyimli Üye
Gün 101 :

Soğuk duş alındı.
Bir adet okuma kitabının üçte biri bitti.
Dersleri de çalıştım.

Testoyu tavan yapalım. Krizler gelmiyor şimdilik bu arada.
Diyete başladım. Umarım sürdürebilirim.
Yazılı olmayan kurallarda bugün : Siz diyete başlarsanız evdekiler en sevdiğiniz yemekleri abur cuburları eksik etmez.
Bununla mücadele etmek gerçekten nf kadar zor. Ama sonunda değişik bir tatmin hissiyatı geliyor. Umarım devam eder de göbekten kurtulurum. Bir iki ay içinde inşallah spor salonuna kaydolabileceğim şartlar oluşur artık.

The White Rider

Emekli Moderatör
Arkadaşlar gün 107 relaps
Dostum zararın neresinden dönersen kârdır. Bu yüzden Chaser Effect'e kapılmamaya ve süreci en hızlı şekilde toparlamaya bak, ki reseptörler de bu durum da neredeyse hiç zarar görmez. Monk Mode ile devam etmen gerçekten çok iyi olur, bir de spor planın vardı herhalde bahçede. Bunu da iyi değerlendir bence yeni süreç ile beraber, bahçe de spor mükemmel olur. Umarım daha iyi bir sürece adım atacaksın, hiç canını sıkma, strese asla yönelme, başarılar.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6